Now Reading
Kodėl vyrus taip traukia didelės moterų krūtys?

Kodėl vyrus taip traukia didelės moterų krūtys?

Kodėl vyrus taip traukia didelės moterų krūtys?

Lsveikata.lt

Vyrai myli akimis. Ir tai grynų gryniausia tiesa. Dažnai vyrų žvilgsnis sustoja ties moters krūtine, ypač jei ji įspūdingo dydžio.

Kodėl vyrus taip traukia didelės moterų krūtys? Anksčiau mokslas negalėjo to paaiškinti. Tačiau dabar Amerikos psichiatrai, atlikę tyrimus, teigia evoliucija pasinaudojo neuronų grandinėmis, kurios anksčiau buvo skirtos motinos ir vaiko ryšiui palaikyti laktacijos periodu. O dabar ši galvos smegenų schema naudojama vyro ir moters ryšiui tvirtinti. Būtent dėl to vyrus kaip ir vaikus traukia didelė krūtinė.

Tas pats tyrimas įrodė, kad stimuliuojant krūtų aureoles galima kelis kartus sustiprinti moters susijaudinimą, nes tai darant aktyviomis tampa tos smegenų dalys kaip ir stimuliuojant vaginą.

Kai moteriai glamonėjamos krūtys, į jos smegenis išsiskiria oksitocinas (tas pats nutinka ir maitinant kūdikį). Tik šiuo atveju moters dėmesys sutelktas į partnerį, stiprėja jos noras būti su juo.

Mokslininkai taip pat mano, kad evoliucija eigoje vyrai ėmė norėti glamonėti moters krūtis, kad suteiktų jai malonumo. Būtent šis faktas ir yra priežastis, kodėl vyrai taip domisi įspūdingų formų krūtimis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt