Now Reading
Kokie vitaminai stimuliuoja gražių ir sveikų plaukų augimą?

Kokie vitaminai stimuliuoja gražių ir sveikų plaukų augimą?

Kokie vitaminai stimuliuoja gražių ir sveikų plaukų augimą?

Sveikata.lt

Jeigu pastebėjote, kad plaukai jau ne tokie stiprūs, kaip anksčiau, praranda savo žvilgesį, atrodo blankūs, trapūs ir ėmė slinkti, nenusiminkite – šią problemą galima išspręsti. Greičiausiai jums tiesiog trūksta kai kurių vitaminų. Kad plaukai augtų gražūs ir sveiki, juos reikia maitinti iš vidaus.

Vis dėlto mūsų perkamuose vaisiuose ir daržovėse vitaminų ne visada būna pakankamai, todėl tenka gerti specialius papildus. Kokie gi vitaminai padės tau greičiau atsiauginti gražias kasas?

Vitaminas E. Atsakingas už plaukų augimą. Jo būna augaliniuose aliejuose, kiaušiniuose ir kepenyse. Kad organizmas šį mikroelementą įsisavintų geriau, rekomenduojama kartu vartoti retinolį (pastarojo yra bulvėse, kopūstuose ir morkose).

Vitaminas B. Jeigu jo trūksta, plaukai auga lėčiau, pastebimai sumažėja jų apimtis. Papildyti atsargas galima valgant bulves, kepenis, riešutus, šviežias daržoves, mieles, sėlenas, rūgštaus pieno produktus ir jautieną.

Vitaminas A. Atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems elastingumo. Šio mikroelemento rasite morkose, kopūstuose, kepenyse, abrikosuose ir kiaušinių tryniuose.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vitaminas C. Užkerta kelią plaukų slinkimui, stimuliuoja jų augimą. Ypač daug vitamino C yra erškėtuogėse, kiviuose, obuoliuose ir citrusiniuose vaisiuose.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt