Now Reading
Komedija „Blogos mamos“ atskleis visą tiesą apie supermamas

Komedija „Blogos mamos“ atskleis visą tiesą apie supermamas

Komedija „Blogos mamos“ atskleis visą tiesą apie supermamas

„Supermamos“ titulas pastaruoju metu tapo kone keiksmažodžiu: viešumoje tokiomis nori pasirodyti visos, tačiau iš tiesų kasdienybėje vaizdas gerokai skiriasi. Būtent apie tai filmą sukurti nusprendė juodosios komedijos „Pagirios Las Vegase“ kūrėjai Jonas Lucasas bei Scottas Moore’as, kurie parodys tikrąją motinystės pusę: net ir pačios pačiausios mamos kartais nori pasileisti plaukus ir pašėlti taip, lyg paauglės, net nemąstančios apie atžalas.

Juostoje pagrindinį vaidmenį atlieka su Ashtonu Kutcheriu dukrelę Wyatt auginanti ir antrosios atžalos šiuo metu besilaukianti Mila Kunis, su ja drauge komedijoje pasirodys ir dar būrys Holivudo žvaigždžių: Kristen Bell, Christina Applegate, Willo Smitho žmona Jada Pinkett Smith.

„Visos pagrindinių vaidmenų atlikėjos yra motinos realiame gyvenime, todėl jos puikiai žino, kaip sunku būti tobulomis mamomis. Jos pripažino, kad atsipalaiduoti taip, kaip filme daro jų herojės – slapta svajonė, kuri greičiausiai nebeišsipildys, nes taip pašėlti būnant žvaigždėmis – neįmanoma“, – sako režisierius S. Moore’as.

Jam antrina ir seriale „Vedęs ir turi vaikų“ išgarsėjusi, tačiau dėl krūties vėžio karjerą vėliau pristabdžiusi Ch. Applegate: „O kad tik man kas būtų pasakęs, kad mama būti taip sunku! Dažnai pagalvoju apie tai, kaip viską mesti ir pabėgti į negyvenamą salą, tačiau po minutės vėl apsisuku ant kulno ir tampu „supermama“. Puikiai suvokiu, kad nesu ideali, bet stengiuosi savo vaikui būti pačia pačiausia“, – sako 44-erių aktorė.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Komedija „Blogos mamos“ pasakos apie Eimę Mičel (akt. M. Kunis), kurios gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Taip pat ir antroje bei trečioje. Deja, šeima to nelabai vertina. Eimės kantrybės taurė persipildo vieno tėvų susirinkimo metu, kuomet Tėvų ir Mokytojų Asociacijos vadovė, tobuloji Gvendolina (akt. Christina Applegate) savo absurdiškais pamokslais ir reikalavimais išveda Eimę iš kantrybės ir šioji pasako „stop“. Su dar dviem panašaus likimo draugėmis Kiki ir Karla (akt. Kristen Bell ir Kathryn Hahn) plaudama susikaupusią įtampą bare, Eimė nusprendžia, kad jos bandymai būti tobula mama yra baigti. Nuo šiol ji bus bloga mama ir pirmiausia rūpinsis savimi, kadangi vaikai jau gali patys pasirūpinti savimi. Naujo gyvenimo skonį pajutusi Eimė neketina lengvai pasiduoti. Galų gale, ji – ne bet kokia mama. Ji – bloga mama!

Balsu juoktis priversianti komedija „Blogos mamos“ Lietuvos kino teatruose – nuo rugpjūčio 12 dienos.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt