Now Reading
KP: Tualetas

KP: Tualetas

KP: Tualetas

HORIZONTAI. Trisdešimtmetis inžinierius Rėjus Kortnis gyvena JAV rytinės pakrantės mieste, kur po motinos mirties persikraustė su vyresniuoju broliu Mauriu, jaunesniąja seserim Liza ir japone senele, nekalbančia angliškai. Anksčiau buvęs talentingas pianistas Mauris dėl nuolat jį kamuojančių panikos priepuolių tapo atsiskyrėliu ir visai neišlenda iš namų.

Kaskart išėjusi iš tualeto senelė Bačan giliai atsidūsta, o sesuo taip pat turi keistų pomėgių. Tokia situacija varo Rėjų iš proto, nes pats save laiko šeimoje normaliausiu, nors kolekcionuoja robotų figūrėles, yra perdėtai tvarkingas ir neturi nei draugų, nei mylimosios. Be to, jis yra apsėstas minties sužinoti senelės dūsavimo priežastį ir išsiaiškinti jos kilmę. Tačiau tuo Rėjaus problemos nesibaigia.

Režisierius: Naoko Ogigami (g. 1972) Baigė vaizdo komunikacijų studijas Čibos universitete Japonijoje, po to išvyko studijuoti kiną Pietų Kalifornijos universitete, Los Andžele. Yra dirbusi asistente kuriant reklamas bei filmus. Grįžusi į Japoniją sukūrė pirmąjį pilno metro filmą „Jošino kirpykla“ (2003). Tarptautinio pripažinimo sulaukė už filmus „Žuvėdros vakarienė“ (2006) ir „Akiniai“ (2007).

Pagrindiniai aktoriai: Masako Motai, Alex House, Tatiana Maslany, David Rendall. Kalba: anglų. Subtitrai: lietuvių, anglų.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top