Now Reading
Kylie Minogue koncerto Vilniuje reikalavimų sąraše – 11 tūkst. litrų vandens

Kylie Minogue koncerto Vilniuje reikalavimų sąraše – 11 tūkst. litrų vandens

Kylie Minogue koncerto Vilniuje reikalavimų sąraše - 11 tūkst. litrų vandens

Po mėnesio į pasaulines gastroles išvykstanti Kylie Minogue gerbėjams žada įspūdingą muzikos, šviesos, oro akrobatikos ir šokio šventę, rodo koncertų organizatoriams pateikti techniniai reikalavimai.

Dar labiau sustiprinti pop muzikos dievaitės koncerto įspūdį ir įtaigumą turėtų net iki 100 pėdų aukštyn iš scenos šausiančios vandens srovės. Tam Kylie Minogue užsisakė apie 11 tūkst. litrų vandens. Jis pasirodymo metu nuolat cirkuliuos sistemoje šaudamas į viršų ir atgaivindamas ištikimiausius atlikėjos gerbėjus scenos viduryje įrengtoje „Splash Zone“, o kitiems žiūrovams sukurs nematytą reginį.

„Neabejoju, kad Kylie Minogue koncertas bus vienas visų laikų ryškiausių šou įvykių Lietuvoje. Tai galima prognozuoti iš mums pateikto techninių reikalavimų sąrašo, skirto parengti areną pasirodymui, ir to, kaip Kylie planuoja išnaudoti pažangiausią sceninę techniką bei turimą erdvę. Lietuviams tai bus dar nematytas koncerto ir šokių muzikos bei specialiųjų efektų derinys, kurio nepamirš tiek norintys gerai pašėlti Kylie Minogue šokių muzikos gerbėjai, tiek žiūrovai, stebėsiantys jos koncertą iš sėdimų vietų“, – sakė „SEVEN Live“ generalinis direktorius Juras Vėželis.

Sukurti lietuviams dar nematytą šou Kylie Minogue padės į gastroles ją lydėsianti 120 žmonių komanda, sudaryta iš geriausių garso, šviesos bei scenografijos specialistų, kelios dešimtys šokėjų, dainininkų ir oro akrobatų. Į atlikėjos pasaulines gastroles gabenama daugiau nei 45 tonas sverianti įranga, vertinama apie 25 mln. JAV dolerių.

Labiausiai dainininkės gerbėjus turėtų nustebinti specialiai šioms gastrolėms sukurta širdies formos scena, laikoma viena pažangiausių ir sudėtingiausių scenų, skirtų pasirodymams arenoje. Ją sudaro daugiau nei milijonas sudedamųjų dalių, tarp kurių 7 liftai, lietaus užuolaidos, vandens fontanai ir 30 aukštyn šaunančių vandens srovių.

Scenos apšvietimu rūpinasi vienas garsiausių pasaulyje šviesos dizainerių Nick Whitehouse – joje bus įrengta daugiau nei 600 šviestuvų, tarp kurių – 300 šou eigą pagyvinančių judančių kompiuterinių galvų. Nevaržomai judėti ir skraidyti ore Kylie Minogue komandai padės per visą sceną įrengta speciali įranga. Tokia skriejimo įranga taip pat naudojama „Žmogaus-voro“ pasirodymams garsiajame Brodvėjaus teatre Niujorke.

See Also
9 paprasti patarimai

Įspūdingą scenos dizainą garsiosios australų atlikėjos pasirodymams sukūrė kompanija „TAIT Towers”, bendradarbiaujanti su tokiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis kaip „The Rolling Stones”, „U2”, Madonna, Roger Waters, Britney Spears ir daugeliu kitų.

„Siemens“ arenoje vasario 26 d. Kylie Minogue pasirodys su 26 šokėjais, 9 grupės muzikantais, 2 dainininkais ir 8 oro akrobatais. Koncerto metui žiūrovai galės išvysti per 200 skirtingų šou dalyvių sceninių kostiumų.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top