Now Reading
Laimėkite kelionę aplink pasaulį – šalis galėsite pasirinkti patys

Laimėkite kelionę aplink pasaulį – šalis galėsite pasirinkti patys

Laimėkite kelionę aplink pasaulį - šalis galėsite pasirinkti patys

Laikas.lt

Viešbučių tinklas „Radisson Blu“ pristato vasaros kampaniją. Pagrindinis prizas – kelionė aplink pasaulį su galimybe pačiam pasirinkti kokias šalis pageidaujate pamatyti.

„Radisson Blu“, vienas iš didžiausių Europos aukštesniosios klasės viešbučių tinklų, tikisi šią vasarą pasaulį užkrėsti Blu manija. Kampanijos, vykstančios internete metu bus galima laimėti kelionę aplink pasaulį apsistojant pasirinktuose „Radisson Blu“ viešbučiuose. Taip pat bus pristatyti ir kiti vasaros sezono pasiūlymai. 

„Kad ir kada labiausiai norėtumėte apskrieti aplink pasaulį, kad ir ką labiausiai norėtumėte pamatyti – „Radisson Blu“ gali paversti svajonę realybe – teigia Rose Kutzli, prekės ženklo vice prezidentė. „270 „Radisson Blu“ viešbučiai veikia 62 pasaulio šalyse. Kiekvienas viešbutis siūlo nepamirštamas akimirkas ir patirtis“, – papildė ji. 

Kampanija vyksta interneto svetainėje http://www.contest.radissonblu.com. Užsukusių į svetainę bus paprašyta išsirinkti ir pažymėti savo svajonių atostogų vietas ir pramogas – tarp jų – mėlynas dangus, saulėti paplūdimiai, muziejų lankymas, naujų įgūdžių mokymasis ir daugelis kitų. Be to, visi dalyviai turės atsakyti į du klausimus apie „Radisson Blu“ prekės ženklą bei savo svajonių atostogų vietą.

Kampanijos pabaigoje bus išrinktas vienas laimingasis, kūrybiškai atsakęs į klausimą apie savo svajonių atostogas. Pagrindinis prizas – svajonių atostogos dviems žmonėms. Laimėjęs žmogus galės pats pasirinkti kuriuose „Radisson Blu“ viešbučiuose visame pasaulyje nori apsistoti (iš viso 30 naktų). Iš „Lufthansa Miles & More“ programos jis gaus skrydžio bilietus. Kampanija vyksta iki š.m. rugpjūčio 15 d. Taisyklės ir detalesnė informacija pateikta http://www.contest.radissonblu.com svetainėje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


Apie „Radisson Blu“ 
„Radisson Blu“ viešbučių tinklui priklauso 356 veikiantys ar ruošiami veiklai viešbučiai, esantys 77 pasaulio valstybėse. „Radisson Blu“ vertybėse – šiuolaikiškas, gyvybingas ir įtraukiantis svetingumas lydimas Yes I Can!SM paslaugų filosofijos. Visi pirmos klasės viešbučiai atliepia šiuolaikinius keliavimo įpročius ir iššūkius (tai užtikrina 100 % svečių patenkinimo programa). HOTELS DESIGNED TO SAY YES!, TM (liet. viešbučiai, kurie sako “Taip”) – šūkis atspindintis „Radisson Blu“ paslaugų teikimo filosofija, kur malonumas slypi detalėse. Tinklo viešbučiai įsikūrę pagrindiniuose miestuose, šalia oro uostų ir laisvalaikio vietovėse visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.radissonblu.com.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt