Now Reading
Lanos del Rey reikalavimų sąrašas koncerto Vilniuje organizatoriams

Lanos del Rey reikalavimų sąrašas koncerto Vilniuje organizatoriams

Lanos del Rey reikalavimų sąrašas koncerto Vilniuje organizatoriams

Laikas.lt

Laną Del Rey į Vilnių atlydės virėjų komanda, o arenos užkulisiuose bus paruoštas atskiras kambarys jos apdarams

Jau antradienį, birželio 4 d., Lietuvoje pirmą kartą koncertuosianti viena ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių ir ne mažiau spalvinga asmenybė Lana Del Rey į šalies sostinę atvyks su nemenka tarptautine palyda, tarp kurios ir virėjų komanda. Koncertinio atlikėjos turo po Europą koncertui Vilniaus „Siemens“ arenoje žvaigždė atsiveža ir savo garso, šviesos, vaizdo techniką, scenos dekoracijas.

„Scena per Lanos Del Rey koncertą „Siemens“ arenoje primins kažkur garsiosiose Holivudo kalvose įsikūrusių 1930 metų stiliaus rūmų erdvę, kurioje ir palmės, ir liūtai, ir žvakės“, – atskleidžia koncertą organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Būtent šis laikotarpis – vienas mėgstamiausių Lanos Del Rey. Atlikėja nevengia jo detalių ir stiliaus naudoti rinkdamasi aprangą ar kurdama makiažą bei šukuoseną.

„Artėjant koncertui, Lanos Del Rey agentų atsiųstame reikalavimų sąraše, kažko labai įmantraus neaptikome. Mūsų prašoma paruošti keletą persirengimo kambarių tiek pačiai atlikėjai, tiek jos komandai, užtikrinti kokybišką apšvietimą juose, pasirūpinti rankšluosčiais, kurie, griežtai reikalaujama, jog nebūtų nauji“, – apibendrina J. Vėželis.

Iš viso Lanai Del Rey ir jos komandai bus paruošti penki persirengimo kambariai, kurių vienas – drabužinė, skirta specialiai žvaigždės apdarams. Kaip žinia, visuose jau du mėnesius trunkančio koncertinio turo koncertuose atlikėja pasirodo apsirengusi vis kitokiais drabužiais, kurių dažniausias – itin trumpos baltos suknutės.

Kada atlikėja atvyks ir kiek laiko viešės Vilniuje – laikoma paslaptyje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Atlikėjos koncertinėje programoje – 16 kūrinių, tarp kurių visiems puikiai pažįstami hitai „Blue Jeans“, „Born To Die“, „Blue Velvet“, „Video Games“, „National Anthem“, „Summertime Sadness“ ir kt., keletas perdainuotų kūrinių. Gerbėjų prašymu koncerto pabaigoje atlikėja mielai atlieka ir naujausią savo kūrinį „Young & Beautiful”, skirtą kino filmo „Didysis Getsbis“ garso takeliui.

Lanos Del Rey koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje „apšildys“ Lietuvos elektroninės ir šokių muzikos dievai „Golden Parazyth“.

Bilietus į birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį Lanos Del Rey koncertą platina „Tiketa“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt