Now Reading
Legendininis „Iron Maiden” vokalistas Paulas D’ianno koncertuos Lietuvoje

Legendininis „Iron Maiden” vokalistas Paulas D’ianno koncertuos Lietuvoje

Legendininis "Iron Maiden" vokalistas Paulas D'ianno koncertuos Lietuvoje

Lapkričio pabaigoje pirmą kartą Lietuvoje viešės legendinis grupės „Iron Maiden“ vokalistas Paulas Di‘Anno. Vieno iš geriausių balsų sunkiojo metalo muzikoje savininkas mūsų šalyje koncertuos kartu su grupe „Children Of The Damned“. Vienintelis Paulo Di‘Anno ir „Children Of The Damned“ koncertas įvyks lapkričio 26 d. „Forum Palace“ rūmuose, Vilniuje.

Paulas Di‘Anno yra pirmasis garsiosios heavy metal grupės „Iron Maiden“ vokalistas, su kuriuo buvo įrašyti du pirmieji kolektyvo albumai „Iron Maiden“ (1980 m.) ir „Killers“ (1981 m.). Auksine klasika tapusių abiejų albumų dėka „Iron Maiden“ išgarsėjo visame pasaulyje. Debiutinis albumas metalo gerbėjams padovanojo klasikinius hitus „Phantom of the Opera“, „Running Free“, „Sanctuary“ ir „Iron Maiden“. Muzikos kritikai debiutinį „Iron Maiden“ darbą įtraukė į simbolinį tūkstančio albumų sąrašą, kurį privalo turėti kiekvienas save gerbiantis melomanas.

Antrasis „Iron Maiden“ albumas „Killers“ buvo pirmasis grupės darbas, atnešęs pirmąją didelę komercinę sėkmę. Ypatingai gerbėjams patiko albumo kompozicija „Wratchild“, kurią „Iron Maiden“ atlieka beveik kiekviename savo koncerte. Fanai pamėgi ir kitas dainas „Twilight Zone“, „Purgatory“ ir paties Paulo Di‘Anno sukurtą titulinį albumo hitą „Killers“.

1981 m. Paulo Di’Anno ir „Iron Maiden“ keliai išsiskyrė – vokalistas pradėjo sėkmingą solo karjerą. Kritikų ir melomanų simpatijas pelnė paties Paulo Di‘Anno solo projektai, bei jo grupių „Gogmagog“, „Di’Anno’s Battlezone“, „Praying Mantis“ ir „Killers“ kūryba. Paskutiniame praėjusio šimtečio dešimtmetyje buvo pasklidę gandai, kad Paulas Di‘Anno vėl gali dainuoti su „Iron Maiden“. Kalbas eskalavo dabartinio grupės vokalisto Bruce Dickinsono sprendimas pradėti solo karjerą, tačiau vėliau paaiškėjo, kad kalbos ir liko tik kalbomis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Šiuo metu Paulas Di‘Anno koncertuoja kartu su metalo grupe iš Italijos „Children Of The Damned“. Ištikimiausi pirmojo „Iron Maiden“ vokalisto gerbėjai netrukus turėtų sulaukti naujausio jo solo albumo, kurį Paulas Di‘Anno įrašinėja padedamas žinomo gitaristo Paulo Turino, anksčiau grojusio su „Feel The Pain“ ir „Nomad“. Albumą savo nuosavoje studijoje Vokietijoje prodiusuoja garsusis Dieteris Rothas.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt