Now Reading
„Leon Somov & Jazzu“ koncertu „LRT Opus“ studijoje gali mėgautis ir internautai

„Leon Somov & Jazzu“ koncertu „LRT Opus“ studijoje gali mėgautis ir internautai

„Leon Somov & Jazzu“ koncertu „LRT Opus“ studijoje gali mėgautis ir internautai

Laikas.lt

Metų muzikos iniciatyva „LRT Opus Ore“ turi naują koncerto įrašą. Lapkričio 20 d. „LRT Opus“ radijo įrašų studijoje nepamirštamą koncertą surengė muzikos profesionalų ir publikos liaupsinamas duetas „Leon Somov & Jazzu“. Nemenkai saujai išrinktųjų, stebėjusių gyvai bene populiariausio elektroninės muzikos dueto pasirodymą, ir vėl pritrūko sėdimų vietų. Kaip ir visi šios serijos koncertai, šis taip pat buvo filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis.

„Tai buvo visiškai nauja patirtis, nes bene pirmą kartą karjeroje grojome gyvai radijo studijoje, įrašui ir publikai tuo pačiu metu. Koncerto dieną visur vėlavau. Tiesioginės transliacijos pradžioje vos spėjau išbėgti į studiją. Niekas nepastebėjo, kad mano švarkas perkreiptas, kad plaukai styro – visa tokia susivėlusi ir nepanaši į save dainavau prieš kamerų objektyvus. Be galo smagu dirbti su „LRT Opus“ komanda, juk čia viskas apie ir dėl muzikos. Tai tikra ir turi išliekamąją vertę. Esame labai dėkingi už galimybę pristatyti savo naują albumą „Lees & Seas“ tokiame formate. Visų svarbiausia – buvome savimi“, – po koncerto sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„LRT Opus“ komanda ir toliau sėkmingai neša alternatyvos vėliavą Lietuvos muzikos scenoje. Metų pabaigoje LRT televizija planuoja rodyti neseniai surengtą gimtadienio koncertą „LRT Opus metai Ore”, kuriame gyvai savo pasirodymus surengė bene įdomiausi jaunosios kartos atlikėjai ir grupės. Nors dar visai neseniai šiems atlikėjams nacionalinio kanalo eteris atrodė visiškai nepasiekiamas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Apie kitus pasirodymus ir projekto „LRT Opus Ore“ planus bus pranešta artimiausiu metu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt