Now Reading
„Leon Somov & Jazzu“ naująjį albumą „Lees and Sees“ pristatys ir „LRT Opus“ radijo bangomis

„Leon Somov & Jazzu“ naująjį albumą „Lees and Sees“ pristatys ir „LRT Opus“ radijo bangomis

„Leon Somov & Jazzu“ naująjį albumą „Lees and Sees“ pristatys ir „LRT Opus“ radijo bangomis

Laikas.lt

Visų mėgiamą koncertų ciklą „LRT Opus Ore“ pratęs muzikos profesionalų ir publikos liaupsinamas duetas „Leon Somov & Jazzu“. Lapkričio 20 d. (trečiadienį) populiariausio Lietuvos elektroninės muzikos dueto koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas „LRT Opus“ radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

Tai bus ką tik išleisto 5-ojo studijinio dueto albumo „Lees and Seas“ išskirtinis pristatymas radijo klausytojams. Duetas pasirodys išplėstos sudėties, jiems talkins papildomi muzikantai ir trys pritariančios vokalistės.

„Naujasis albumas „Lees and Seas“ yra kitoks nei ankstesni mūsų įrašai – jame kur kas daugiau instrumentų ir gyvumo. Šis rinkinys – geriausia, ką esame sukūrę. Nekantrauju sužinoti, kaip jį įvertins radijo klausytojai ir televizijos žiūrovai“, – džiaugėsi Leonas Somovas.

Gerbėjams pristatytos trys naujo albumo dainos „Lower Than The Ground“, „You Give Nothing“ ir „You And Me“ jau sukasi radijo grojaraščiuose. „Mes ir toliau išliekame elektronikos grupe. O šie kūriniai parodo, kokie skirtingi galime būti. Mes nesistengiame apsiriboti vienu žanru ar stilistika“, – sakė Leonas Somovas.

„Paskutinis mūsų albumas buvo šaltas ir statiškas, todėl pasiilgome šilumos. Taip natūraliai gimė naujo albumo idėja. Kokie jausmai sudėti į šį albumą pasako ir jo pavadinimas. Užuovėja yra mylimas žmogus arba namai. O jūros – tai tos gyvenimo ir širdies audros, kurias mes išgyvename“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Radijo stoties „LRT Opus“ dažniai:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

„Leon Somov & Jazzu” koncerto pradžia – 18:00 val. http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt