Now Reading
„Loftas Fest 2013“: hiphopo mėgėjus džiugins kultinė švedų grupė

„Loftas Fest 2013“: hiphopo mėgėjus džiugins kultinė švedų grupė

„Loftas Fest 2013“: hiphopo mėgėjus džiugins kultinė švedų grupė

Laikas.lt

„Loftas Fest“ skelbia dar vieną grupę. Kultinė švedų hiphopo grupė „Supersci“ – panašiai populiarūs savo šalyje kaip „G&G Sindikatas“ Lietuvoje – pasirodys antrąją šio unikalaus miesto festivalio dieną – birželio 1-ąją.

„Lietuvoje jie lankysis trečiąkart, o kai kas iš grupės jau ir ketvirtą – žiemą jie buvo užsukę į „Loftą“ tiesiog pasiklausyti Beardyman pasirodymo“, – sako švedų hiphopo autoritetus į Lietuvą pakvietęs muzikantas ir festivalio idėjinis lyderis Victoras Diavara.

Šiaurietiškas „Supersci“ hiphopas derinamas su giliais tekstais, džiazu ir soulu, izoliuotas nuo didmiesčių tendencijų ir triukšmo – Lietuvoje jau užsidirbo fanų pagarbą.

Prieš penkerius metus jie žengė pirmuosius žingsnius iš pogrindžio tarptautinio pripažinimo link.

„Grupė turi šokių aikštelės himną „Get“, tačiau ilgą laiką žmonės nežinojo, kas jį atlieka“, – paklaustas, kas geriausiai apibūdina „Supersci“, atsako „ G&G Sindikato“ narys DJ Mamania.
 
Jau pirmasis grupės debiutinio albumo singlas „On the Grid“ pateko į pirmąją vietą Švedijos topuose. Jau minėtasis antrasis singlas „Get!“ pagavo tarptautinių žurnalų ir radijų dėmesį. Taip pat ir mūsų.
 
Itin energingas hiphopas iš Šiaurės pastiprins antrosios dienos nuotaikas didžiojoje „Loftas Fest“ scenoje. Ji bus pastatyta menų fabriko kieme – ten, kur oficialiai ir linksmai prasidės visos vasaros festivalių maratonas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Taip pat festivalio lankytojų laukia jau paskelbtų tarptautinio lygio atlikėjų – amerikiečio Toro Y Moi, islandų „FM Belfast“ ir „Mum“ bei britų gyvo dubstep atlikėjai „Modestep“ ir kt. – pasirodymai.

„Loftas Fest 2013“ vyks gegužės 31 – birželio 2 dienomis.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt