Now Reading
„Lofte“ pasirodys amerikiečių hiphopo žvaigždės – Xzibit, B-Real ir kiti

„Lofte“ pasirodys amerikiečių hiphopo žvaigždės – Xzibit, B-Real ir kiti

„Lofte“ pasirodys amerikiečių hiphopo žvaigždės – Xzibit

Laikas.lt

Šiąnakt pasitvirtino daugiau nei savaitę tarp hiphopo mėgėjų sklandžiusios kalbos apie tai, kad balandžio 8 d. Lietuvą „burn Energy Session“ renginių serijoje aplankys „Serial Killers“ – tai trijų žinomų JAV reperių Xzibit, B-Real (iš „Cypress Hill“) ir Demrick tandemas.

„Prie šio projekto dirbau du metus, kol pagaliau pavyko juos prisikviesti į Vilnių“, – džiūgauja žymiuosius amerikiečių reperius į menų fabriką „Loftas“ pakvietęs Victoras Diavara.

Xzibit, B-Real ir Demrick Lietuvoje pristatys savo kaip „Serial Killers“ debiutinį albumą, tačiau kiekvienas iš jų atliks savo didžiausius hitus, kurių dėka jie išpopuliarėjo ne tik JAV Vakarų pakrantėje, bet ir visame pasaulyje.

„Iki šiol negaliu patikėti, kad B-Real iš mano dievinamų „Cypress Hill“ stovės ant „Lofto“ scenos ir kiekvienas, kas pateks į šį ypatingą renginį galės viską stebėti ir klausytis iš labai labai arti“, – sako Vee.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Didžiulio masto renginys įvyks „Lofte“ ir yra organizuojamas patyrusios menų fabriko komandos. Bilietų platinimo pradžia yra numatoma jau rytoj.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt