Skaudi anoreksija sergančiosios istorija: mama ribojo maistą, kad nenutukčiau

Alfa.lt

Iš Rusijos kilusios Valerios Levitin gyvenimo istorija – sudėtinga ir persmelkta nuolatinės kovos dėl kiekvieno kilogramo. Nuo paauglystės sirgusi anoreksija, šiandien moteris atrodo lyg vaikščiojantis skeletas.

„Merginos ir moterys siunčia man laiškus, prašydamos patarimo, kaip numesti svorio. Nenoriu būti joms pavyzdys. Aš prieš anoreksiją“, – sakė ji.

39 metų Valeria prisipažino, kad sekinančios dietos, kurių pradėjo laikytis paauglystėje, sugriovė jai gyvenimą: „Jaučiuosi vieniša, nepatraukli ir atstumta aplinkinių.“

Jos teigimu, į ligos liūną ją pastūmėjo mama, kuri nuo mažų dienų rūpinosi, kad mergaitė nepriaugtų svorio, nuolatos dukrą sverdavo. Vėliau nuolatinės dietos laikymasis merginai tapo rutina, ji tapo nuolatinių grožio konkursų dalyve.

Tuo metu paauglė atsisakė nemažai maisto produktų, daug sportavo ir dažnai badavo. To pasekmė – rusaitė iki šiol negali valgyti įvairaus maisto, nes organizmas tiesiog jo nebepriima. „Noriu įspėti kitas merginas dėl ekstremalių dietų. Nenoriu, kad joms baigtųsi taip, kaip man.“

Šiuo metu Monake gyvenanti V. Levitin neatmeta galimybės grįžti į Maskvą ir tapti mama per surogatinę motiną.

Vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia:


anoreksija, dieta, svoris

Naujausi komentarai
xxx
2016-11-02, 16:02
Nesveika močią turėjo. Tokias reiktų kaliūzėn sodinti už savų vaikų žalojimą. Gaila šios moters, sugadino jai gyvenimą, tikiuosi ji dabar laiminga matydama, kap gyvena jos duktė. Teatleidžia jai Dievas, jei iš vis nusipelnė.
ali
2013-01-10, 19:55
vargšė moteris
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai