14 paprastų sprendimų, palengvinančių erzinančią rutiną (foto)

Laikas.lt
Parengta pagal Buzzfeed.com

Rutina kartais gali būti žudanti, juolabiau kai painiojasi ir kaskart suerzinančios mažos, regis, nereikšmingos smulkmenos. Vis tik, kai kurias iš jų galima išspręsti kūrybiškai ir labai paprastai, pasitelkus lakią fantaziją bei išradingumą.

Štai Jums keletas patarimų:

1. Patogus dantų pastos išspaudimo „aparatėlis“. Jums prireiks tik vieno (arba dviejų) ausų krapštuko ir gumytės.

2. Neturite kur įsidėti Mp3 grotuvo ar mobilaus telefono kai sportuojate? Sprendimas paprastas – tereikia nukirpti dalį ilgesnės kojinės ir turėsite puikų laikiklį ant rankos.


3. Kojinė tinka ir kitiems sprendimams. Jos dalį galima naudoti ir kaip arbatos puodelio „megztuką“, kuris padės arbatai išlikti šiltai ilgesnį laiką.


4. Savaitgaliui pasiruošėte sąžiningai? Tikriausiai reikėtų pasistengti sutaupyti vietos šaldytuve, tai padės padaryti paprasčiausias dokumentų segtuvas-sąvaržėlė (didesnio dydžio).


5. Ką nors dažant, dažnai tenka susidurti su dažų varvėjimo nuo teptuko problema. Tai išspręsti padės dar viena kanceliarinė prekė – paprasčiausia guminė gumytė.


6. Kalant vinis ne visada reikia rizikuoti savo pirštais, stabilumą gali padėti palaikyti šukos.


7. Lipnios juostos galą atrasti bus lengviau, jei jos galiuką pasižymėsite.


8. Grežiant sienoje skylę nebūtina daug prisišiukšlinti.


9. Kompaktiškas indelis, pietums susidėti.

10. Turite daugiau raktų nei pats Šv. Petras? Lengviau juos atskirsite pažymėtus skirtingomis spalvomis.

11. Tikriausiai ne viena moteris susiduria su tokia papuošalų problema, kai visos dėžutėje esančios grandinėlės susipina į vieną mazgą. To išvengti galima iš anksto „apsidraudžiant", tam jums reikės paprasto, trumpo šiaudelio.

12. Neskubėkite išmesti plastikinio butelio – jį galima panaudoti dar kartą. Saldainių ar sausainių maišelį galima „užrišti“ naujovišku, labai patogiu būdu.


13. Neturite žoliapjovės, bet žinote kas augina triušius? Štai jums gamtą tausojantis ir kaimynui, auginančiam triušius, naudingas vejos pjovimo būdas:

14. Štai kaip greitai ir kompaktiškai galima supakuoti kostiumą kelionei, kad jis nesusiglamžytu?

antrinis panaudojimas, dantų pasta, drėlė, įrankiai, platikinis butelis, rutina, sprendimo būdai, žoliapjovė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai