Skaitytojų TOP komentarai (balandžio 13-19 d.): „noriu kad ir man taip padarytu:*“

Laikas.lt

Sveikindami su atidarytu lauko kavinių ir šiaip lauko sezonu, pristatome jums geriausius, linksmiausius, šmaikščiausius „Laikas.lt“ skaitytojų komentarus. Tikimės, jog linksmybės neleis mūsų pamiršti ir toliau aktyviai dalyvausite smagiose komentatorių diskusijose.

5 vieta. „Nu ir ko ten važiuot?“, – klausia komentatorius Domas, perskaitęs straipsnį  „Ar atlikėja Madonna daugiau nebedainuos Rusijoje?”. Nu, tai ir tiksliai, kam iš vis kažkur važiuoti, kai esi Madonna ir turi nuosavą lėktuvą?

4 vieta. „Oj, įtakoti, kaip kakoti, sakyti negalima ...“, – mūsų kalbos kultūros klaidas taiso komentatorė Eglė Marija . Ačiū, daugiau taip nedarysime, tik kaip tą antrąjį žodį taisyti? Jeigu reikia sakyti „turėti įtakos“, tai tuomet ir „turėti kak...“. Hmm, gana keistokai čia skamba, na, bet taisyklės yra taisyklės.

3 vieta. „pedofilų auka...“ – straipsnį „Šešiametė milijonierė mėgaujasi šlove, prabanga ir gurmanišku maistu“. Na žinot, jei pedofilų aukos taip gyvena, tai ir mes norim pas juos!

2 vieta. „Čia net geriau už tą vyruką, kur sliekus pro nosį traukdavo :)))“, – pagiria prezervatyvus ne pagal paskirtį naudojančius jaunuolius komentatorius shane prie straipsnio „Visiška beprotybė. Nauja internautų mada – prezervatyvą įtraukti į nosį ir išsitraukti pro burną”. Visiškai pritariame! Sliekas vargu ar išsaugotų gyvybę po tokių „kelionių“, na o rinkoje sumažėjęs prezervatyvų kiekis gal kažkam padovanos ir naują...

1 vieta. „noriu kad ir man taip padarytu:*“, – prie straipsnio „Eksperimentas įrodė – moterys yra gražesnės nei įsivaizduoja“ savo troškimus išsako komentatorė kate. Nežinome, ko iš tikro mergina norėjo, kad jai padarytų, bet, akivaizdu, kad nepadarė – vėlesnis tos pačios skaitytojos komentaras: „kaip tai padaryti?“. Taigi, geriau griebtis veiksmų pačiai, nes, kol sulauksi, kad aplinkiniai tau „taip padarytų“, gali ir noras praeiti...


Savarankiško savaitgalio, mielieji, nunustokit komentuoti!


komentatoriai, linksmi komentarai, TOP savaitės komentarai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai