Savo ambasadą festivalyje „Satta Outside“ vienai nakčiai įkurs Los Andželo „Low End Theory“

Laikas.lt

Prieš dvejus metus Šventosios vasaros estradą nušlavęs amerikietis The Gaslamp Killer ir vėl ruošiasi į festivalį „Satta Outside“, šiemet kurorte vyksiantį rugpjūčio 8-11 dienomis. Dar svarbesnė už šią yra žinia, kad The Gaslamp Killer į Lietuvą atvyks su savo gimtosios Los Andželo renginių serijos „Low End Theory“ komanda.

„Low End Theory“, 2006-aisiais pradėta „Alpha Pup“ leidyklos vadovo Daddy Kev, netruko įsitvirtinti kaip aktualiausia, inovatyviausia ir kokybiškiausia beats kultūros naktis mieste, valstijoje ir visoje šalyje. Serijos įtaka išsiplėtė ir už JAV ribų – „Low End Theory“ renginiai šiuo metu vyksta net Japonijoje. 

Tai, kad „Satta Outside“ šiemet pasirodys ir „Low End Theory“ įkūrėjas Daddy Kev, ir serijos rezidentai The Gaslamp Killer, D-Styles, Nobody bei MC Nocando, yra rimtas pasiekimas tokio dydžio muzikos rinkai, kaip Lietuva. Be to, nors rūgpjūtį vyks komandos turas po Europą, viešnagė Šventojoje taps vieninteliu „festivaliniu“ jų pasirodymu šią vasarą. Pasirodymu, kuris truks keturias valandas. 

Taip pat jau paskelbta, kad į festivalį šiemet atvyks ką tik debiutinį albumą „Ninja Tune“ išleidęs duetas „Letherette“. „Mondayjazz“ komandos programoje pasirodys ryškios šokių muzikos leidyklos iš Prancūzijos „ClekClekBoom“ atstovai Bambounou, Jean Nipon ir French Fries. Žemus dažnius po „Basscake“ serijos vėliava skleis britų bass puoselėtojas Phaeleh, tarp drum’n’bass ir dubstep balansuojantis olandas Icicle bei UK garage scenos legenda DJ EZ. Netrukus bus pristatytos ir kitos septintojo festivalio „Satta Outside“, šiemet vyksiančio prie pat Baltijos jūros, programos dalys. 

Nekantriausieji jau ateinantį savaitgalį gali įkvėpti šiek tiek festivalio dvasios apsilankydami renginiuose „Beatmakers Day“. Kaune (penktadienį „Ryšių kiemelyje 837“) ir Rygoje (šeštadienį „Totaldobže“), bus pristatomos kasmet festivalyje vykstančios „Ritmo kovos“.

„Satta Outside“ kelialapių kaina kils birželio 10-ąją. Bilietai parduodami „Tiketoje“, taip pat – užsienio partnerio „TicketPro“ atstovybėse Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir „Resident Advisor“ tinklalapyje.

Taip pat skaitykite Nevariusiųjų į SATTĄ stilius ir Nevariusiųjų į SATTĄ stilius, II dalis

Low End Theory, muzikos festivaliai, Satta outside, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai