Muzikiniuose pusryčiuose - Moby naujo albumo užuominos

Laikas.lt

Elektroninės muzikos pionierius Moby šią savaitę paskelbė apie spalį pasirodysiantį vienuoliktąjį savo albumą „Innocents“. 

„Tarkime, albumas pasirodys spalio 1 d. Tačiau dabar 3 val. ir, jei atvirai, aš datą tik spėju. Gali būti, kad tai atsitiks keliomis dienomis vėliau“, - savo tinklalapyje skelbė Moby.

Jis praleido 18 mėnesių įrašinėdamas 12 naujų takelių namuose įrengtoje studijoje. Tradiciškai Moby talkino ne vienas žinomas muzikantas. Kaip sako jis pats, tai ne tik padėjo pasiekti geresnių rezultatų, bet ir šiek tiek prablaškydavo sėdint tarp keturių sienų. Štai būsimų dainų sąrašas:

1. Everything that Rises
2. A Case for Shame" (with Cold Specks) 6:05
3. Almost Home (with Damien Jurado) 6:00
4. Going Wrong 3:44
5. The Perfect Life (with Wayne Coyne) 6:05
6. The Last Day (with Skylar Grey) 4:44
7. Don't Love Me (with Inyang Bassey) 4:20
8. A Long Time 4:31
9. Saints 4:34
10. Tell Me (with Cold Specks) 5:33
11. The Lonely Night (with Mark Lanegan) 4:53
12. The Dogs

Moby ne tik visus įrašus padarė neperžengdamas namų slenksčio, jis ir albumą žada pristatyti per daug nenutoldamas nuo savo gyvenamosios vietos. „Buvo laikas, kuomet patikdavo keliauti po pasaulį grojant žmonėms savo muziką, tačiau dabar nesinori ilgesniam laikui palikti namų“,  - atviravo 47 metų atlikėjas, planuojantis surengti tik 3 naujausio albumo pristatymo koncertus.

Drauge su žinia apie naująjį albumą liepos 1 d. pasirodė ir pirmasis jo singlas „A Case for Shame“. Kiek anksčiau Moby gerbėjai turėjo galimybę išgirsti taip pat į naujausią rinkinį įtrauktą kūrinį „The Lonely Night“.

Innocents, laikas.lt pusryčiai, Moby, moby naujas albumas, muzika, muzikiniai puzryčiai, nauji albumai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai