„LRT Opus Ore“ pristato valandos trukmės grupės „Ministry of Echology“ koncertą radijo studijoje

Laikas.lt

Po trumpų kūrybinių atostogų „LRT Opus Ore“ kompanija tęsia savo iniciatyvą ir pažintį su įdomiausiais jaunosios kartos Lietuvos atlikėjais ir grupėmis. Rugpjūčio 14 d. vintažinėje „LRT Opus“ radijo studijoje išskirtinį koncertą dovanojo daugiasluoksnis reggae ir dub ansamblis „Ministry of Echology“. Kaip jau tapo įprasta, visi šios serijos koncertai yra filmuojami ir tiesiogiai transliuojami radijo bangomis, vėliau perkeliami į televiziją ir internetą.

Kviečiame peržiūrėti grupės „Ministry of Echology“ koncerto įrašą:

„Tai, ką mes darome, yra aidų ministrų muzika ir kultūra. Nacionalinio transliuotojo kvietimas ir suteiktas eteris yra puikus to įvertinimas mums visiems. Koncertas buvo labai smagus, energingas ir skirtas šokiams. Dėkojame LRT už suteiktą galimybę skleisti muziką taip plačiai, kaip ji dar nesklido. Tikime, kad šis koncertas pasieks tuos, kurie apie reggae muziką ir kultūrą nieko negirdėję gyvenime“, – po koncerto sakė grupės „Ministry of Echology“ grupės narys Paulius Burakas.

Po „LRT Opus Ore“ vėliava ir tiesiogiai radijo bangomis jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“, šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys „Banda Dzeta“, alternatyvios muzikos rinktinė „Kurak“, elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth, eksperimentinio džiazo trio „Sheep Got Waxed“, unikalaus balso savininkė Alina Orlova su grupe, Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono “ bei eksperimentinio džiazo ir post-roko grupė „InSearch“.

Apie kitus pasirodymus ir projekto „LRT Opus Ore“ planus naujajame LRT televizijos sezone bus pranešta artimiausiu metu.

koncertai, koncertai Vilniuje, lrt opus 3, lrt opus 3 studija, ministry of ecology, opus 3, regis

Naujausi komentarai
Leen
2014-04-14, 14:33
Grazu :) Tik vokaline israiska yra sios ministerijos silpnoji dalis
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai