Įvertinkite filmo „Streikas“ muzikinio garso takelio „demo“ versiją

Laikas.lt

Rugsėjo pabaigoje Lietuvos kino teatruose pasirodysiančio filmo „Streikas“ kūrėjai dalinasi dar viena pergalinga naujiena. Vaidybinio filmo apie Lietuvos „beatmakerių“ sceną muzikiniu garso takeliu susidomėjo Didžiosios Britanijos leidybinė įrašų kompanija „Slime“, kuri rugsėjo 23-ą dieną išleis „Streiko“ albumą. Garso takelį bus galima įsigyti internetu, bei kompaktinės plokštelės pavidalu Londono ir Vilniaus parduotuvėse. Albumą platins „Slime Recordings“ tarptautiniai partneriai „Cargo“, o Vilniuje – patys „Streiko“ kūrėjai, bendradarbiaudami su „Zoe's bar&grill“ restoranu.

„Streiko“ muzikinio garso takelio režisierius Mark Splinter teigė, jog tai didžiulis Lietuvos pasekimas: „Didžiuojuosi galėdamas pristatyti šį albumą Lietuvai, nes jūs turite pagaliau suprasti, kiek neįtikėtinai ir neproporcingai daug turite talentų. Lygiai taip pat didžiuojuosi pristatydamas šį albumą pasauliui. Esu tikras, kad užsieniečiai ims klausti, kur yra šita fantastiška šalis - mistinis muzikos miškas, kuriame ant medžių šakojasi „beatmakeriai“.“

„Streiko“ albumas – išskirtinis įvykis Lietuvos elektroninei muzikai. Tai pirmas kartas, kai viename rinkinyje suburti labai skirtingi, bet kartu patys perspektyviausi ir jau nemažai pasiekę jauni kūrėjai. Kompaktinėje plokštelėje – dvidešimt penki skirtingi kūriniai, sudėti tokia tvarka, kokia yra girdimi pačiame filme.

Kviečiame paklausyti ir įvertinti albumo „demo“ versiją:

garso takelis, mark splinter, Romas Zabarauskas, streikas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai