Įžanga į dar vieną geriausią klubo „Opium“ pusmetį

Laikas.lt

Trijų aukštų gimtadienis, rekordinės „Bernelių mišios“ ir nepakartojamas „Dramos teatras“ – taip įspūdingai praėjusius metus baigė sostinės klubas „Opium“. Vos vieną savaitgalį atsikvėpusi šokių aikštelė sausio 10-ąją pradeda antrąjį sezono pusmetį, kuris ir vėl kėsinasi tapti geriausiu istorijoje.

2014-uosius klube pradės viena „tvinpyksiškiausių“ jo serijų „Smala“. Simboliška – pirmojo Manfredo ir „12 inčų po žeme“ ciklo gimtadienio paminėti atvyks iškart du jį prieš metus vienas po kito pradėję britai. Tai – itin sėkmingą albumą „Drone Logic“ neseniai išleidęs ir savo kaip artisto „markę“ gerokai pasikėlęs Daniel Avery bei vis plačiau leidyklos „Clouded Vision“ garsus skleidžiantis jo bičiulis Matt Walsh. Didžėjai žada sausio 10-osios naktį sumušti asmeninį grojimo dviese rekordą – pastarąjį kartą kartu Londono klube „Fabric“ jie tai darė 6 valandas.

Rugsėjį startavusi plačios techno geografijos naktis „Wormhole“ grįžta su svečiu iš Italijos. Iš punk scenos į elektroniką atklydusio minimal techno veteranų Marc Houle, Magda ir Troy Pierce leidyklos „Items & Things“ globotinio Danny Benedettinni ypč laukia ciklo „Wormhole“ iniciatoriai Calli ir Pupa.

Analogų pasaulyje neturinti muzikos mokykla „Red Bull Music Academy“ per Velykas klube „Opium“ šventė savo 15-ąjį gimtadienį, o sausio 24-ąją visus prodiuserius, didžėjus, vokalistus, instrumentalistus ar šiaip didžius melomanus sukvies į savo informacinės sesijos „afterparty“. Paskaita, kurioje „Red Bull Music Academy“ absolventas estas Sander Molder bei daugkartinis artistas „Night Slugs“ leidyklos savininkas L-Vis 1990 dalinsis profesine patirtimi ir kvies dalyvauti atrankoje į akademiją Tokijuje, vyks tą pačią dieną Vilniaus planetariume. Naktį „Opium“ gros ne tik abu infosesijos svečiai, bet ir „Mondayjazz“ duetas Justas Fresh bei Tadas Quazar.

Į antrą nuosavos serijos „Kirtis“ naktį paskutinį sausio penktadienį pakvies kauniečių „Partyzanų“ ir „K.U.B. Collective“ tandemas. „UK techno visuomet buvo gausus eksperimentų, man šis apibrėžimas tinka“, – prisistato kirčio herojus, „Modeselektor“ leidykloje „50Weapons“ išgarsėjęs velsietis Benjamin Damage.

Taip pat jau visiškai aišku, kad šią žiemą ir pavasarį užtikrinčiausiame sostinės klube klube bandys tilpti jau minėto Marc Houle, vilniečiams pažįstamų Prosumer, Ivan Smagghe, Tim Paris, JD Twitch ir Tomas More bei seniai lauktų Roska, Mano Le Tough bei Motor City Drum Ensemble gerbėjai. Tikslios vakarėlių datos pirmiausiai bus paskelbtos „Opium“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. 

naktiniai klubai, Opium, renginiai vilniuje

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai