Now Reading
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Avinas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Avinas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Avinas

Laikas.lt

Astrologija teigia, kad horoskopo ženklas gali lemti daugelį dalykų – poros santykių sėkmė taip pat priklauso nuo zodiako ženklo. Ar kada susimąstėte, kodėl su vienais žmonėmis jums sekasi bendrauti žymiai geriau nei su kitais? Galbūt jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė tų, kurie erzina tiesiog savo buvimu toje pačioje patalpoje? O galbūt jūsų, atrodytų, perspektyvūs santykiai galiausiai iširo? Kaltę galite suversti savo zodiako ženklui! Siūlome įsitikinti, ar jūsų partneris jums tinka, remiantis horoskopu.

Avinas. Kovo 20 – balandžio 21. 

Stichija: Ugnis
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš esu“
Spalva: tamsiai raudona, geltona
Akmuo: deimantas, granatas ir raudonas rubinas


Avinas su Avinu
Abu partneriai siekia dominuoti. Tokie santykiai labai aistringi, tačiau nė vienas nėra linkęs nusileisti. Sekse natūraliai dominuoja avino moteris, tačiau šio ženklo vyras negali ilgai išlikti pavaldus. Abu visada stengsis tapti lyderiu ir tai taps pagrindine ginčų priežastimi, kuri sukels problem tiek kasdienybėje, tiek miegamajame. Tipiškai, tokie santykiai nėra geriausias pasirinkimas, tačiau gali pavykti, jeigu kiekvienas bus linkęs paaukoti bent menką savo milžiniško ego dalelę. 

Avinas su Jaučiu
Abu ženklai yra jausmingi partneriai, tačiau aviną gali erzinti lėtas jaučio gyvenimo ritmas bei nuobodumas lovoje. Avinai trokšta linksmybių, tad nuolat bandys jų ieškoti erzindami visiškai nespontanišką jautį. Jaučiai darbštūs ir puikiai moka elgtis su pinigais – avinai moka puikiai juos leisti. Šios sąjungos kelio pradžia sunki, tačiau jeigu pavyks santykius išlaikyti pakankamai ilgai avinas ims vertinti jaučio pastovumą ir patikimumą. Jautis turėtų suprasti, kad jam teks leisti avinui lyderiauti, kitu atveju šie santykiai bus trumpalaikiai. 

Avinas ir Dvyniai
Ši sąjunga gali būti nuostabus potyris abiems – tiek avinas, tiek dvyniai yra labai aktyvūs, nenustygstantys vietoje, nuolat ieškantys naujovių. Avino natūralų siekį dominuoti dvyniai gali lengvai nuslopinti savo išradingumu. Pora puikiai suderinama – avinas yra dinamiškas ir intelektualus, o dvynių ženklo žmonės natūralūs ir įvairiapusiški. Neabejotina, kad seksualine prasme avinas bus lyderis, tačiau dvyniai gali jaustis laimingi pasitekldami savo išradingumą ir kaskart iš naujo sudomindami savo partnerį. Tokia santuoka gali būti itin sėkminga.

Avinas ir Vėžys

Pakankamai problematiška kombinacija. Vienintelis šią porą vienijantis dalykas yra seksualinis potraukis, tačiau palaipsniui dėl temperamento skirtumų jis išnyksta. Avinas puola nepasižiūrėjęs, tuo tarpu vėžys yra atsargesnis. Avinas negali pakęsti suvaržymų, o vėžys mėgsta ramybę ir jaukų namų židinį. Asmeniniai skirtumai įžiebia konfliktus dėl menkiausių smulkmenų. Astrologinė prognozė primena audringą jūrą, kurios bangos tikrai sudaužytų santuokos laivą. 

Avinas ir Liūtas
Tiek avinas, tiek liūtas yra pakankamai agresyvūs, siekiantys valdžios, ganėtinai egoistiški. Avinas nė neketina užimti antrosios vietos, o liūtui reikia pastovaus dėmesio ir neišsenkančio susižavėjimo. Avinas gali leisti liūtui vadovauti viešumoje ir mėgautis aplinkinių dėmesiu, jeigu liūtas sutiks didžiųjų gyvenimo sprendimų priėmimą perleisti savo partneriui. Šią porą visada gali suvienyti ir sutaikyti seksas – abu partneriai itin aistringi. Tokia sąjunga gali būti ilgalaikė, jeigu abu partneriai pakanakamai taktiški ir jautrūs vienas kito atžvilgiu. 

Avinas ir Mergelė
Avino drąsa gali kurį laiką intriguoti drovią, kartais net susikausčiusią mergelę. Kita vertus, ženklai labai skirtingi, tad santykių palaikymas pareikalaus daug kantrybės. Avino poreikiai ir bendravimas labai akivaizdūs ir impulsyvūs, tuo tarpu mergelei reikia laiko apmąstyti, ko ji iš tiesų nori. Tiek avinas, tiek mergelė mėgsta valdyti situaciją – avinas yra natūralus lyderis, o mąsli mergelė labai kritiška ir visada siekia įrodyti savo tiesą. Jeigu abu partneriai sugebės įsiklausyti į vienas kito norus, tai sėkminga santuoka įmanoma. 

Avinas ir Svarstyklės
Priešingybės traukia, tačiau tokia sąjunga sėkminga gali būti tik trumpą laiką ir dažniausiai tik lovoje. Abu ženklai mėgaujasi seksualiniais malonumais, tačiau avinas šioje srityje sau leidžia žymiai daugiau nei svarstyklės. Ganėtinai trumparegiški avinai dažnai erzina idealų ieškančias svarstykles. Galiausiai svarstyklės ims ieškoti mažiau egoistiško partnerio, o avinas susiras ką nors, kas jam galės skirti pakankamai dėmesio. 

Avinas ir Skorpionas
Šioje pora gali žengti dviem galimais keliais – abu ženklai labai energingi, abu mėgsta vadovauti ir linkę pavaidinti. Tiek avinas, tiek skorpionas mėgsta kontroliuoti, tačiau patys sunkiai pakenčia suvaržymus. Jeigu pora išmoks žengti koja kojon ir iš karto spręsti iškilusius nesklandumus, tai jų santykiai klostysis sėkmingai. Bent trumpam atsitvėrus tylos siena menki nesutarimai kaupsis ir prasiverš pykčiu iš abiejų pusių, kuris gali iškart lemti draugystės pabaigą. 

Avinas ir Šaulys
Marso (aviną valdanti planeta) bei Jupiterio (šaulį valdanti planeta) sąjunga yra idealus variantas. Šios poros temperamentai idealiai dera – abu ženklai aktyvūs, spontaniški, lengvai bendraujantys, kiek ekstravagantiški ir linkę mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Avinai itin optimistiški, turi gerą humoro jausmą, tad puikiai papildo ramesnį ir kartais kiek negatyvų šaulį. Šie ženklai puikiai dera miegamajame ir tai padeda sukurti palankią santykių atmosferą. Trumpai kalbant, jeigu porai pavyks surasti aukso vidurį lovoje, tai jų santykis kitose srityse bus naudingas abiems pusėms. 

Avinas ir Vandenis
Audringa sąjunga, kuri sukels daugybę iki šiol nepatirtų emocijų. Didelė tikimybė, kad avinas dominuos, o vandenis užims pasyvesnę poziciją. Vandenį valdo Uranas, tad šio ženklo žmonės sunkiai nuspėjami, tačiau tai gali žavėti aktyvų aviną. Jeigu abiems pusėms pavyks išlaikyti taktiškumą, tai šie santykiai gali klostytis tikrai sėkmingai. Vandeniai linkę į savininkiškumą, tačiau ši savybė gali žavėti aviną – jis jausis mylimas ir reikalingas. Pora iš dvasingo ir svajingo vandenio bei egoistiško ir žemiškesnio avino gali atrodyti neįprastai, tačiau santuoka gali būti ganėtinai sėkminga. 

Avinas ir Ožiaragis
Mažai vilčių teikianti kombinacija – avinas yra bebaimis ir aštraus būdo, mėgsta eksperimentuoti, tuo tarpu ožiaragis gan rami asmenybė. Abu mėgsta dominuoti. Dideles problemas gali kelti pinigai – avinas mėgsta rizikuoti ir nebijo prarasti pinigų (kurių anksčiau ar vėliau vėl užsidirba), o ožiaragis linkęs elgtis atsargiau. Ožiaragiai paprastesni nei avinai, tad jų pomėgių nesuderinamumas gali greitai lemti santykių baigtį. Skiriasi ir požiūris į gyvenimą – avinai optimistiški, tad juos erzina ožiaragių pesimizmas ir dažna melancholija. Kita vertus, šios poros atveju santuoka yra sėkmingesnė nei draugystė, kadangi abu ženklai į oficialiai įteisintą ryšį žiūri atsakingiau ir yra labiau linkę aukotis ir ieškoti kompromiso. 

Avinas ir Žuvys
Ugnis (avino stichija) bei vanduo (žuvų stichija) įprastai nėra geras derinys ir gali sukelti daug problemų abiems pusėms. Gyvybingas ir savimi pasitikintis avinas, kita vertus, gali praversti ramioms ir nusilesti linkusioms žuvims – avinui reikia vadovauti, tuo tarpu žuvims dažnai reikia lyderio. Avinas gali padėti žuvims nugalėti drovumą tiek gyvenime, tiek miegamajame. Jeigu pora iš anksto pasiskristys vaidmenimis ir žuvys pasitenkins antraplaniu vaidmeniu, tai tokia santuoka bus sėkminga abiems pusėms – avino aktyvumas išjudins žuvis, o jos, savo ruožtu, avinui suteiks vidinės ramybės. 

Taip pat skaitykite:
Poros suderinamumas pagal horoskopą. Jautis

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Šaulys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Ožiaragis

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Mergelė

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Dvyniai

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vėžys

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Vandenis

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Svarstyklės

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Liūtas

Poros suderinamumas pagal horoskopą. Žuvys

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt