„Studio 9“ vasario planuose – gyva elektronika iš Berlyno ir Londono, „Bordelis“ bei rezidento gimtadienis

Laikas.lt

Antrąjį gimtadienį su trenksmu ir šokių muzikos romantiku Louie Austenu šventusi sostinės kūrybinė erdvė „Studio 9“ vasarį neketina mažinti apsukų. Paskutinį kalendorinės žiemos mėnesį Gedimino prospekte gyvus elektroninės muzikos pasirodymus pristatys svečiai iš užsienio, klubas vienai nakčiai taps „Bordeliu“, taip pat švęs vieno iš rezidentų gimtadienį.

Šį penktadienį į trečiąją ekspediciją house pakraščiais kvies bet kada stogą nukelti pasirengusi „minimal.lt“ šeima. Ekscentriškus Philippo Gorbachevo bei „Aquarius Heaven“ šou anksčiau pristačiusios renginių serijos „Moon Safari“ vairas šįkart patikėtas kanadiečiui Guillaume & The Coutu Dumonts. Berlyne savo talentą gludinantis garsiųjų „dOP“ ir Dave Aju studijos partneris ketina nustebinti frankofonišku subtilumu ir džiazo motyvais.

Valentino naktis būtų sunkiai įsivaizduojama be „Love In Slow Motion“ jausmų vandenyno. Suvaldyti jį vasario 14-ąją bandys įrašų kompanijos „Retrofit” bosas Jay Shepheardas. Po deep house gelmes drąsiais nardantis britas į Vilnių irgi atvyks apsiginklavęs nešiojamu kompiuteriu ir vienu kitu elektroninės muzikos instrumentu.

Vasario 21 d. „Studio 9“ vienai nakčiai taps laisvo elgesio namais. Į juos užklydusius pasitiks ypatingos dekoracijos, daug raudonos spalvos bei į „Bordelio“ personažus įsikūnijęs naktinių Vilniaus žvėrelių kvartetas – „Zip FM” eterio primadona Simona Bandita, stilistė Milda Metlovaitė ir charizmos nestokojantys didžėjai Kasparas Stundžius bei St. Stereo.

Paskutinį mėnesio penktadienį nešini dovanomis į šokių salioną skubės Stepan Bitus draugai. Su gimtadieniu „Love In Slow Motion“ rezidentą sveikins ir būrys kolegų, tarp kurių bus Martin Virgin, Fast Edie bei kiti klubinės scenos veikėjai.

Tiek veiksmo „Studio 9: virs penktadieniais, o tarp jų dar įsiterps trys šeštadienio naktys. „Música Feliz“ metu saulėtu house skambesiu dalinsis broliai „Deep Inc“ su kompanija, į svečius pas „Spicy Sugar“ užsuks itin madingo „BarakObamaBar“ Sankt Peterburge atstovas Velvet, šakutes prie „RAPetizer“ stalo surems Mamania ir DJ Swix.

„Studio 9“ antrojo gimtadienio akimirkos:

renginiai vilniuje, studio 9

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai