Now Reading
Nepriekaištingos išvaizdos 60-metė gražuolė (foto)

Nepriekaištingos išvaizdos 60-metė gražuolė (foto)

Nepriekaištingos išvaizdos 60-metė gražuolė (foto)

Pažvelgus į nuoširdžią šypseną, nerūpestingai susitaršiusius plaukus ir nepriekaištingą figūrą sunku patikėti, kad modelis ir aktorė Christie Brinkley jau atšventė savo 60-ies metų jubiliejų!

Christie Brinkley sėkmingą modelio karjerą pradėjo dar 1973-aisiais, tuomet jaunutė mergina tris kartus iš eilės fotografavosi žurnalo „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršeliams, netrukus tapo kosmetikos „CoverGirl“ veidu (kuriuo buvo net 25-erius metus!), pateko ant daugiau nei 500 žurnalų viršelių, dirbo su garsiausiais mados namais bei kūrė reklamas populiariausioms prekėms.

Metams bėgant Christie buvo ne kartą išrinkta vienu gražiausių visų laikų modeliu, ji taip pat ėmėsi aktorės karjeros, kūrė drabužius bei aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje – moteris tebėra aktyvi žmogaus teisių gynėja, ji taip pat aktyviai rūpinasi gyvūnu gerove ir ekologija.

Christie teigia, kad jos grožio ir jaunatviškumo paslaptis labai paprasta – sveika, vegetarinė mityba, kasdienis sportas ir tinkama odos bei kūno priežiūra. Moteris nuo 12-os metų nevalgo mėsos, o ilgainiui atsisakė ir žuvies bei pieno produktų (tiesa, gryno karvės arba ožkos pieno ji kartais išgeria), ji mėgsta važinėtis dviračiu, plaukioja banglente ir irklente, slidinėja, daro jogos pratimus, nevengia apsilankyti sporto salėje, ji kasdien šveičia bei drėkina odą, nuolat naudoja apasauginį kremą nuo saulės ir geria ypač daug vandens.

Christie su dukra Alexa Ray Joel

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top