Ne gražuliams: reportažas iš San Francisko gėjų bendruomenės (foto)

Laikas.lt

Thomas Allemanas, dirbdamas fotografu Los Andželo laikraštyje „The Sentinel“, įdėmiai sekė tai, kas 9 dešimtmetyje vyko homoseksualų bendruomenėse, ir atsakingai tai fiksavo. Didžioji dalis jo nuotraukų taip ir liko neišpublikuotos ir prisimintos tik 2009-aisiais, kuomet Th. Allemanas rado jų pilnas juosteles. 

Nespalvotų nuotraukų serijoje „Šokant drakono nasruose“ buvo įamžinti daugybė homoseksualų socialinių renginių, transvestitų šou, gėjų kultūrizmo čempionatų ir pan. Tačiau labiausiai intriguoja tos fotografijos, kuriose atsispindi kova už lygias teises ir gebėjimas jos metu linksmintis. O tai gėjų bendruomenė visada mokėjo daryti. Glamūriniai, odiniai kostiumai, perukai, makiažas ar tiesiog tviskantys aliejais ištepti kūnai, griaudintys automobiliai ir pakili nuotaika jau tada lydėdavo visas gėjų demonstracijas, protestus. Kuo didesnė kova juose užvirdavo, tuo triukšmingiau ji būdavo atšvenčiama diskotekose ir naktiniuose klubuose.

Taigi, galime palyginti, kokios kuklios buvo praėjusią vasarą Vilniuje vykusios gėjų eitynės.gėjai, gėjų bendruomenė, homoseksualai, LGBT

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai