SEL koncerte E. Dragūno mergina apstulbino išskirtiniu stiliumi

Laikas.lt
Tomo Adomavičiaus nuotr.

Eleonora Sebrova, SEL lyderio Egidijaus Dragūno širdies draugė, po naujojo singlo „Kam tu meldies“ pristatymo sulaukė jūros komplimentų už pasirinktą išskirtinai stilingą scenos įvaizdį, o koncerto metu atlikėjai pasirodžius ant scenos, salė skandavo ir jos vardą.

„Aš turėjau viziją, kaip noriu atrodyti per šį pasirodymą, ir nutariau, kad pabandysiu jį įgyvendinti su jauna dizainere Kaste Svilaite. Nepaisant to, jog ji scenos drabužių iki tol nebuvo kūrusi, mes greitai atradome bendrą kalbą ir per labai trumpą laiką ji išpildė mano sumanymą“, - pasakojo Eleonora, kurią jau yra rengęs ne vienas garsus šalies dizaineris.

Kostiumas, kurį sudarė prigludusi glaustinukė ir ant jo prisiūtos odos detalės, išryškino tobulą atlikėjos figūrą. Elegantiškas pop stilius – taip galima apibūdinti Eleonoros pasirinktą stilių. Prie jo dainininkė priderino batus-kojines, elegantišką makiažą ir stilingai surištus plaukus.

Dizainerė pasakojo, kad Eleonora buvo įsitraukusi į procesą, su ja buvo itin malonu ir lengva dirbti. „Pirmiausia nupiešiau eskizus, pateikiau keletą galimų variantų. Labai nustebau, jog Eleonora išsirinko būtent patį pirmąjį! Mes kartu važiavome rinktis medžiagų, kalbėjomės, kaip turi atrodyti kostiumas. Rezultatu likome abi patenkintos. Ateityje būtų įdomu pasiūti drabužių scenai būtent jai“,- pasakojo sparčiai Lietuvoje populiarėjanti dizainerė Kastė Svilaitė.

Egidijus Dragūnas, eleonora, kam tu meldies, sel

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai