Now Reading
O kokio skonio jūsų meilė?

O kokio skonio jūsų meilė?

O kokio skonio jūsų meilė?

Kas gali būti geriau nei tyra, graži ir prasminga meilė? Meilė, yprasminta saldėsių teikiamais džiaugsmais. Sužinok, kokio tipo saldėsiai tinka tavo meilei ir pasakyk savo antrąjai pusei pati geriausią komplimentą – mūsų meilė saldi, skani ir aš pasirengęs skanauti mūsų meilę kartu.

Skrajojantiems padebesiais

Et, pradžia, niekaip negalit atitraukti vienas nuo kito žvilgsnio ir nuolat vaikštote susikibę už rankučių. Jūsų meilės žaismingumui, gaivumui ir skanumui puikiai tiks varškės vyšnių plokštainis ir mini keksiukai. Dar neragavote mini keksiukų (Muffin)? Tai ne tik originali pakuotė, bet ir nuostabus skonis. Kad jie būtų dar skanesni, pridedama įvairios natūralios uogienės ar šokolado…

Laiko patikrintai meilei

Nebesate įsikibę vienas į kitą kaip per lėktuvo katastrofą, suprantate vienas kitą iš pusės šypsnio ir kone tapote vienas kito orakulais, tuomet klausimas, kas yra toji brandi meilė, jums jau neaktualus. Nebūtina būti kartu išgyvenus laimingus 60 metų santuokos, kad atrastumėte meilės harmoniją ir galėtumėte pasikikendami, prisimindami savo gražiausias santykių akimirkas, planuodami būsimas keliones ar sakydami vienas kitam komplimentus, skanauti šviežių morkų, aguonų ar austriško obuolių strudelio skanėstų. Juk jūsų meilė – šviežio, gaivaus ir subrandinto skonio derinys.

Aguonų pyragas padės sudėlioti meilės akcentus, prabilti apie tai, kas svarbiausia. Daug, labai daug aguonų puriame biskvite. Kad neatrodytų pernelyg paprasta, konditeriai apipylė plokštainį nuostabaus skonio tikra braškine želė. Romantiškai nuotaikai sukurti – Austriškas obuolių strudelis – gaminamas laikantis visų senųjų austrų tradicijų, taip, kaip išmokė austrų kepėjas…

Mylėkime šiandien, vertinkime, ką turime geriausio ir kada, jei ne Šv. Valentino dieną, subtiliai priminti savo antrąjai pusei, jog būtent ji suteikia jūsų gyvenimui gardaus skonio.

Laikas.lt siūlo laimėti gardžią dovaną savo antrąjai pusei. 

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Norite ypatingo širdelės formos saldėsio? Užsukite į PC OZAS esančią Crustum kepyklėlę. 

Mylėkime saldžiai ir išradingai!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt