Gintarės Gurevičiūtės grožio paslaptis – tai privalo turėti kiekvienas

Viena gražiausių TV laidų vedėjų Gintarė Gurevičiūtė visada stebina savo išvaizda, elegancija ir drabužių deriniais. Tai tikrai pavydu, žinant, jog garsi moteris savo kelionių lagamino net nespėja išpakuoti, vienai išvykai keičiant kita. Gintarė sutiko atskleisti paslaptį, kaip jai sekasi bet kurioje situacijoje švytėti grožiu. O stebuklas, kaip pati laidų vedėja sako, privalo atsirasti kiekvieno žmogaus namuose. Apie stilių, grožį ir tvarkingus drabužius.

Kaip turi atrodyti drąsi asmenybė?

Jei nuoširdžiai, aš manau, kad žmogaus išorė turi atspindėti jo vidų ir atvirkščiai. Jei žmogus blogai jausis pasipuošęs sau netinkamu įvaizdžiu, tai akivaizdžiai matysis. Tuomet nepadės nei naujausia visus mados trendus atitinkanti kolekcija.

Kaip pati apibūdintumėte savo stilių, aprangos pasirinkimą?

Mėgstu derinti elegantišką bei gatvės stilius. Patinka įvairūs permatomi audiniai, seksualūs, bet stilingi ir jokiu būdu ne gašlūs drabužiai.

Visada stebinate puikiais deriniais, prabangiomis suknelėmis. Mados, stiliaus pojūtis įgimtas, o gal mėgstate kreiptis pagalbos į profesionalus?

Tiesą sakant, prabangiomis suknelėmis stebinu labai retai, o dažniau lietuvių dizainerių kūriniais (šypsosi). Mano spintoje dominuoja specialiai man siūti drabužiai. Gimtoje Marijampolėje turiu pačią nerealiausią siuvėją, o tai yra puikus pretekstas dažniau grįžti namo, aplankyti tėvelius.

Per ilgą laiką labai keitėsi jūsų aprangų pasirinkimai. Kas tai lėmė? Jaunystės kvailystės etapui buvo lemta pasibaigti?

Viešoje erdvėje mane žmonės mato jau gerą dešimtmetį. Per tą laiką daug kas pasikeitė – tiek mados, tiek stiliaus pojūtis. Jaučiuosi, kad ir pati suaugau, subrendau. O išvaizdai įtaką daro ir aplinka, nes visuomet daug keliavau.

Anksčiau prie širdies artimesni buvo Rytai, o tai atsispindėjo man aprangoje. Paskutiniais metais esu ypač dažnas svečias Jungtinėse Amerikos Valstijose, o tai padarė didelę įtaką mano išvaizdos pokyčiams. Tapau kur kas laisvesnė, drąsesnė, renkuosi atviresnius drabužius.

Ar jūsų spintą koreguoja aktyvus gyvenimo būdas, kelionės?

Taip, labai. Kelionės palieka giliausią pėdsaką. Aktyvus gyvenimo būdas, sportas suteikia galimybę pasireikšti sportiniams bei laisvalaikio drabužiams. Juk, pavyzdžiui, Vietname, į kurį vykau kaituoti, tikrai nesidėsiu prabangios suknelės ir 15 cm „Louboutin“ batelių.

Ką visada rasime jūsų lagamine?

Pasą, piniginę, kompiuterį, 110 SPF kremą nuo saulės ir garinį lygintuvą „Philips“.

Keliaujančioms ir prabangius rūbus besivežančiomis moterims didžiausias siaubas – kaip viską tvarkingai nusiskraidinti. Gal ir pati turite stebuklingą patarimą?

Stebuklingas patarimas – atrastas garinis lygintuvas „Philips“. Vykstant į ilgesnę ir tolimesnę kelionę nėra šansų nusivežti drabužių taip, kad jie nesusiglamžytų. Svarbiausia, kad „Philips“ garintuvas juos ne tik išlygina, bet ir padeda ilgiau išlaikyti švarius. Pavyzdžiui, prieš kelias savaites grįžau iš Majamio.

Man ten viskas labai patiko, išskyrus tai, kad viešose vietose – baruose, restoranuose, naktiniuose klubuose – galima rūkyti. Man, kaip nerūkančiam žmogui, tai labai nepatiko, ypač, kai vėliau net visas kambarys smirda. Didžiausia problema buvo ta, kad kai kurių drabužių negalima skalbti, o kiekvieną kartą nešti juos į sausą valymą atimtų labai daug laiko ir pinigų. Čia mano didžiausias išgelbėtojas buvo garintuvas, nes jis pašalino visus nepageidaujamus kvapus.

Ar esate iš tų žmonių, kurie negali pakęsti susiglamžiusių drabužių? O gal lyginimas – būtinybė?

Tikrai taip. Drabužiai visuomet privalo būti švarūs ir tvarkingi.

Kas blogiau: susiglamžiusi suknelė ar vyriški marškiniai?

Oi, nėra atsakymo. Čia tas pats, kas klausti, kurį pirštą – smilių ar mažylį – skauda labiau (juokiasi).

O pabaigai – ko visos kelionės, išvykos jus išmokė? Tiek gyvenime, tiek drabužių spintoje.

Kiekviena patirtis naujoje šalyje labai priklauso nuo sutiktų žmonių. Būtent jie yra raktas į pačius ryškiausius įspūdžius. Nuo to, kaip būsi sutiktas ir priimtas pirmą kartą, labai priklausys tolimesnis bendravimas ateityje tiek su potencialais partneriais, kolegomis, tiek būsimais draugais. Tuo tarpu pirmam įspūdžiui sukurti turime tik vieną galimybę, todėl nereikia jos iššvaistyti.

apranga, garinis lygintuvas, garinis lygintuvas Philips, Gintarė Gurevičiūtė, kelionės, Philips, stilius

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai