„Yaga-Ball“: triukšmingiausias Užgavėnių sutikimas Vilniuje

Nuotraukos: Goodlife photography

Dar niekada Užgavėnės nebuvo tokios karštos ir neįprastos. Jau vasario 25-ąją visus kartu išvaryti žiemą kvies beprotiškas kasmetinis maskaradas „Yaga-Ball“. Šiemet renginys ir vėl sugrįžta ant Tauro kalno, kur visą naktį drebins naktinio klubo „Pelėda“ sienas.

Tradicija tampa moderni

Maskaradas „Yaga-Ball“ meta savo lankytojams iššūkį ir skelbia vakaro aprangos kodą „Freakish Užgavėnės“ (liet. beprotiškos Užgavėnės). Kiekvienas renginio dalyvis kviečiamas išlaisvinti savo fantaziją ir apsirengti kuo keisčiau ir neįprasčiau. Visai nebūtina įsikūnyti į įprastinį Užgavėnių personažą, kiekvienas „Yaga“ žmogus žino, kad kuo keisčiau atrodys – tuo geriau.

Deja, bet teks nuliūdinti labai tradicinių Užgavėnių mėgėjus. Šiame renginyje tikrai nebus šiai šventei būdingų kaimo kapelų, vietoje to organizatoriai pažada visą naktį netilsiančius elektroninės muzikos garsus dviejose scenose. Plokšteles suks ne tik jau visiems gerai pažįstami DJ, bet ir užsienio svečiai. Vienas laukiamiausių šiais metais – „The Junto club“ narys Philip McLellan iš Jungtinės Karalystės, kuris apšils kojas prieš savo pasirodymą su kitais grupės dalyviais vasarą vyksiančiame „Yaga Gathering“ festivalyje, ir daugelis kitų.

Šiame renginyje nebus ir Užgavėnėms įprastų blynų, vietoje to svečiai bus vaišinami vaisiais. Taip jau sutapo, kad tą naktį bus švenčiamos ne tik Užgavėnės, bet ir 14-asis „Yegavedos“ gimtadienis.

O koks gimtadienis be vaišių?

Šokių aikštelėje visus išjudins šiuolaikinio cirko trupės „Antigravitacija“ ir žonglieriaus Manto pasirodymai. Vakarėliui gerai įsisiūbavus visi persirengėliai bus kviečiami atlikti tradicinį Užgavėnių ritualą ir sudeginti Morę. Tikimasi, kad vėjui išnešiojus jos pelenus žiema galutinai atsitrauks užleisdama vietą saulėtam pavasariui.

Nežinoma kryptimi – pirmyn

Kasmetinė „Yaga-Ball“ tradicija apdovanoti keisčiausiai apsirengusius maskarado dalyvius išlieka ir šiemet. Tradiciškai bus renkami net 10 laimėtojų. 10 keisčiausiai apsirengusių bus apdovanoti kvietimais į kitais metais vyksiantį maskaradą bei firminiais „Yaga“ marškinėliais. Trims geriausiesiems atiteks kvietimai į vasarą rugpjūčio 3–7 dienomis vyksiantį festivalį „Yaga Gathering 2017“ bei firminiai marškinėliai. Tuo tarpu pačio pačiausio persirengėlio ir vėl laukia kvapą gniaužianti dovana – lėktuvo bilietai dviem, kryptimi, apie kurią laimėtojas sužinos tik oro uoste.

Praėjusių metų laimėtojas nepabūgo kelionės iššūkio ir kartu su kompanionu išvyko į saulėtąjį Maroką. Kur „Yaga“ skraidins šiemet, kol kas išlieka paslaptis.

Visi persirengėliai, norintys dalyvauti konkurse, turės įsiamžinti renginio vietoje įkurtoje fotostudijoje. Laimėtojai bus renkami po renginio paskelbus nuotraukas „Facebook“ socialiniame tinkle.

Beje, tai dar ne visos dovanos, kurias dovanoja „Yaga“ komanda, jei tavo gimtadienis vasario 25 ar 26 dieną, įėjimas į renginį nieko nekainuos. Tad ruoškite apdarus, čiupkite draugus ir sutikite Užgavėnes taip karštai, kaip dar nebuvo.

Bilietus bus galima įsigyti renginio vietoje.

Renginio vieta: V. Mykolaičio-Putino g. 5, naktinis klubas „Pelėda“
Laikas: vasario 25 d. 21:00 val. – vasario 26 d. 8:00 val.

elektroninė muzika, muzika, naktinis klubas pelėda, peleda, vakarėliai, Yaga, yaga ball, yaga gathering

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai