Paskutinį krepšinio savaitgalį „Lofte“ - nuo svečių iš Australijos iki regio legendų

Europos krepšinio čempionatas sukasi link pabaigos, aistros auga, o vakarais prie ekranų sulimpa net sportu nesidomintys.

Menų fabrikas „Loftas“, visą čempionatą kvietęs stebėti rungtynių ir švęsti po jų, krepšinio fiestą užbaigs ištisu penkių dienų savaitgaliu.

Trečiadienį, rugsėjo 14 dieną, Lietuvos krepšininkų atvyks pasveikinti muzikantai net iš tolimosios Australijos. Nesvarbu, koks rezultatas laukia varžybose, electro rokeriai „Antarctica“ ir „The Queen's Head“ po jų žada pasiutimą iki ryto.

„Antarctica“ - tvirto gitarų skambesio, sintezatoriaus ir aštraus vokalo mišinys. Elektro rokeriai susikūrė 2010-ųjų vasarą Ausralijoje. Ir jau po šešių mėnesių įrašę albumą, pradėjo sėkmingą turą po Europą. „The Queen's Head“ - elektro gitarų, būgnų ir švelnaus vokalo junginys, kuriantis neįprastą skambesį. Abejingų „The Queen's Head“ nelieka", - būsimą koncertą pristato menų fabriko vadovas Viktoras Diavara.

Ketvirtadienį „Lofte“ savo legendinį anekdotą skaldys „BIX“. Gerai pažįstami, bet kaskart varantys iš proto - šie scenos veteranai žino, ką daro, ir šiam koncertui ruošiasi itin atsakingai.

Penktadienį, rugsėjo 16-ąją čia stogą kilnos „Jager Vibrations" su breaks muzikos genijais STANTON WARRIORS (Didžioji Britanija), prieš kuriuos nesusilaiko nei garsiausių festivalių scenas apspitę reiveriai, nei didžiųjų klubų diskotekininkai, nei tokie atlikėjai kaip Missy Elliot, Fat Boy Slim, Mylo, Freeform Five ir Busta Rhymes.

Šeštadienio naktis - dedikuotas šiaurei ir Norvegijos dienoms. Šių proga - užburiantis šiaurės garsų koncertas su Lucy Swann, DJ Olle Abstract (Norvegija) ir Rasabasa (Norvegija, Lietuva). Vakaro viešnia - Lucy Swann - kylanti Norvegijos muzikos pažiba, pasigėrėtinai derinanti electro, pop, soul ir gospel muzikos niuansus. 

O sekmadienį, krepšinio čempionato finalą vainikuos „The Kings" - jau ne vieną jungle ir reggae scenos karalių pristatęs vakarėlių ciklas. Į Lietuvą šį kartą jie atveža dar vienus džiunglių valdovus – tai General Levy (D. Britanija) ir Boij Lucki (MIR Crew, Švedija).

„Ši džiunglių naktis užbaigs mėnesį įtemptų kovų, nevaldomų emocijų ir dėl krepšinio nemiegotų naktų. Paskutinė proga išsikrauti ir užkaitinti kraują - tokiam sekmadienį galbūt dar nedalyvavot. O geriausia žinia ta, kad visi, „Lofte" stebėję krepšinio finalą, koncerte liks nemokamai!", - jėgas kaupia ir vakaro organizatoriai.

General Levy - tikras D. Britanijos urban muzikos scenos veteranas. Jo daina „Incredible“, patekusi į svarbiausius top‘us, buvo panaudota filmuose „Ali G Indahouse“ ir „Seuls Two“. Tikriausiai ne vienas yra girdėjęs šiame filme Ali G dažnai vartojamą General Levy sugalvotą darinį „booyaka“.  O keletos valandų Boj Lucki pasirodyme išgirsite jungle, dub, reggae, drum&bass garsus - jo įgūdžiai prie pulto leidžia mėgautis 50 ar daugiau kūrinių mash-up'ais vos per keliolika pasirodymo minučių. 

Dar savaitė krepšinio emocijų priešais didįjį ekraną ir įspūdingi pratęsimai kasdien - nuo trečiadienio menų fabrike „Loftas".

Laikas.lt

krepsinio translliacijos, Krepsinis, kur žiūrėti krepsini, loftas, Lofte, menų fabrikas, nemokamos krepsinio transliacijos, vilniuje

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai