„Tarantino“ rudenėjančias sielas šokdins „Soulhoppers“

Šį penktadienį Vilniaus klube „Tarantino“ rudenėjančias sielas audrins radijo stoties ZIP FM didžėjų gyvos elektronikos dozė „Soulhoppers“ vardu.

Ne tik klubinėtojų, bet ir pasaulinių muzikinių žvaigždžių publikai pažįstami „Soulhopper“ savaitgalio naktį nuspalvins progressive house, gaivaus Jazzyvile vokalo, house muzikos koverių ir žinomiausių savo singlų melodijomis.

Tūkstantines minias privertę šėlti Armin van Burren koncerto metu ir dalinęsi scena su tokiomis žvaigždėmis kaip „Underworld“, Virus J ir Andy Lau duetas toliau yra pasiryžę savo muzika žadinti viltį sielose. Vyriškų ritmų elektroniką aksominio vokalo skambesiu atgaivins ir nakties vilionėms kvies žavioji Jazzyvile.

Nakties programoje „Soulhoppers“ naujam skambesiui prikels garsiausius house kūrinius ir originalius savo darbus. „Tarantino“ klube trijulė atliks gerai radijo klausytojams pažįstamus tokius hitus kaip „My Friend“, „Head Low“ bei „Dirty Mouth“. Šokių muzikos subtilybes puikiai išmananti komanda žada nustebinti visus atėjusius improvizacijų laisve ir iš proto vedančia garsų harmonija bei kintančiais ritmais.

Laikas.lt

klubai Vilniuje, naktiniai klubai, tarantino

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai