Antistresinės „Play – Guru“ pramogos

Paskutinį birželio savaitgalį įvyksiančio muzikos ir meno festivalio „Be2gether“ dalyviai, po savo mėgstamų atlikėjų koncertų jėgas atgauti galės su „antistresinėmis“ stalo futbolo klubo - baro „Play - Guru“ pramogomis. Čia visas tris festivalio dienas bus galima mėgautis įvairiomis pramogomis ir pozityviai nusiteikti įsitraukiant į kūrybines veiklas.

„Play – Guru - tai skirtingas mūsų komandos veiklas apjungianti erdvė, kurioje bus visko nuo stalo futbolo ar žongliravimo pamokų iki azijietiško masažo. Norime gerai praleisti laiką ir pasidalinti teigiamomis emocijomis su kitais festivalio dalyviais. „Play“ baro patalpos per mažos, kad tilptų visi mūsų draugai, todėl keliamės į „Be2gether”, - pasakoja „Play – Guru“ palapinės šeimininkai.

Palapinėje po vienu stogu stovės futbolo stalai, bus galima mokytis groti perkusija, žongliruoti ar lankstyti Origami. Mados užsiėmimuose „Pats sau dizaineris“ bus dekoruojami rūbai bei aksesuarai, o kirpykloje „Pasitikėk kirpėju“ lankytojai praras balso teisę ir savo plaukus turės patikėti tik meistro fantazijai.

Pasirodymą „Play – Guru“ palapinėje taip pat surengs muzikantas, kompozitorius bei muzikinių instrumentų kūrėjas Tomas Dobrovolskis.

Visą laiką pasikeisdami gros 5 skirtingų muzikos stilių DJ, bus rodoma senoji animacija, demonstruojami dokumentiniai filmai. Išalkusiais pasirūpins čia pat veikiantis „Guru“ salotų baras, o Vaikų kambaryje mažųjų „Be2gether“ dalyvių lauks nuotaikingi, kūrybiškumą ugdantys žaidimai.

Birželio 25-27 d. festivalyje „Be2gether“ veiks kelios dešimtys kūrybinių erdvių, meno dirbtuvės, teatro pasirodymai, žaidimai. Dviejose didelėse festivalio scenose ir klubinėje scenoje koncertuos pusė šimto atlikėjų iš viso pasaulio, tarp kurių garsieji „Empire Of the Sun“, „Skunk Anansie“, Roots Manuva , „Ruble“ ir kiti.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai