[-[0]-]
Nuotr. Andrey Motorichev
Su antruoju albumu matomiausia jaunosios kartos Lietuvos roko grupė įgavo destrukcinės jėgos. Beliko pabėgti nuo įtakų ir sukurti įvaizdį, labiau atitinkantį skambesį.

Albumo viršelis. Piešinių autorės – Nadia Lipunova ir Kristina Bastytė.
Nors kai albumo pristatymo koncerte publika skandavo grupės vardą, o vokalistą Justiną Jarutį tiesiogine prasme nešė ant rankų, dar kartą tapo aišku, kad norint pajusti visą „Freaks on Floor“ galią, jų reikia klausyti gyvai, „Hello Girls!“ vis tiek daro stipraus albumo įspūdį. Jėga ypač išryškėja titulinėje albumo dainoje, Justinui išrėkiant „I got a feeeeeeeeeeling“ ir pirmajame single „Freedom Peace & Me“, kuris su savo genialiai paprastu rifu nuo šiol yra geriausia grupės vizitinė kortelė ir koncertų kulminacija.
Vis dėlto, įdomiausi kūriniai albume pažymėti skaičiukais 3, 6 ir 7. Ne todėl, kad jie būtų kuo nors geresni, o dėl to, kad jie čia apskritai yra. Ar kas nors galėjo pagalvoti, kad karjeros pradžioje koncerto be vokalisto kritimo ant scenos nebaigdavę „Freaks on Floor“ surimtės tiek, kad išleis albumą, kurio trečdalis dainų – baladės? Būtent tokios yra „Is There a Light“, „Realize Things“ ir „Only“. Visos skirtingos, visos stiprios. Neabejotinas singlas „Realize Things“ (o ne britiškas „Realise“) turi visus šansus būti kabliuku, pritrauksiančiu naujų klausytojų – tų, kuriems lig šiol „Freaks on Floor“ buvo pernelyg triukšmingi.
Svarbiausia, kad įrašydama balades ir sustiprindama kitų kūrinių turinį, grupė įrodė, jog neužmigo ant laurų. Niekas negali apkaltinti, kad „Hello Girls!“ atkartoja „Freaky Wonder“ ar yra už jį mažiau kokybiškas. Grupės įrašų evoliucija daugiau nei akivaizdi, o tobulėjimo jausmas kiekvienam kūrėjui yra pamatinis.
„Freaks on Floor“ nebijo reklamos ir viešųjų ryšių – jie groja po „Tuborg“, „Vans“ ar „Red Bull“ vėliava, filmuojasi „Ežio“ reklamoje, nes supranta, kad, jei nori groti ne tik sau ir savo draugų draugams, viešumas yra būtinas.
Nuo to laiko, kai žiniasklaidoje buvo pirmą kartą užsiminta apie naująjį albumą (šių metų gegužę, sulig „Freedom Peace & Me“ pristatymu) iki jo išleidimo „YouTube“ buvo patalpinti aštuoni skirtingi grupės vaizdo klipai (koncertiniai video, interviu, kvietimai į koncertus), buvo išplatinti 6 (!) pranešimai žiniasklaidai – apie tai, kad albumas vadinsis „Hello Girls!“, kad įrašytas koplyčioje, kad vaikinai viešės „Opus 3“ studijoje ir kt. Jokia kita grupė Lietuvos alternatyvios muzikos scenoje taip aktyviai apie save neprimena, ir tai yra minusas toms grupėms, ne „Freaks on Floor“.Niša yra. „Hello Girls!“ pats tas pasiilgusiems roko be „išsidirbinėjimų“ – supraskim, be sintezatorių, be lo-fi primityvizmų , be vokalistų su užsegta viršutine marškinių saga. „Freaks on Floor“ yra tradicinio alternatyvaus roko atstovai, su stipriu vokalu, trankiomis gitaromis ir solo bene kiekvienoje dainoje. Bėda ta, kad dabar tradicinis alternatyvus rokas pasaulyje mažai kam įdomus. Galima išskirti nebent „Foo Fighters“, kurie, Dave Grohlo personos dėka, vis dar neleidžia šio žanro ramiai palaidoti. Iš gitarinių kompanijų šiemet daugiausia šurmulio kėlė „Battles“, „The Horrors“, „Cults“ ir panašios grupės. „Gryno“ roko jose mažai. Jų gerbėjams „Freaks on Floor“ pasirodytų pavėlavę 20-ia metų.
Jei „Red Hot Chili Peppers“ ieškos Lietuvoje grupės, galinčios juos apšildyti koncerto Kaune metu, „Freaks on Floor“ bus pasirinkimas nr. 1. Tačiau kodėl nepabandžius būti ne apšildytojais, o apšildojamaisiais?