Now Reading
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dainą iš naujojo albumo

Grupė „Ministry of Echology“ pristato dainą iš naujojo albumo

Grupė „Ministry of Echology“ pristato dainą iš naujojo albumo

Gedimino Bartuškos nuotr.

Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ dalinasi singlu iš savo antrojo studijinio albumo „Wanderer“, kurį sausio mėnesį pristatys Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune.

„Inna Vilnius City“ – tikrais faktais paremta meilės istorija, kuri ėmė ir „išsitransliavo“ dub diskotekoje. Vėliau daina pradėjo skambėti ir grupės repeticijose, kur galų gale gimė tokia, kokia dabar skamba įrašuose. „Čia toks dienoraštis. Istorija paprasta ir aiški, tad daina irgi tokia – apie meilę ir dėkingą atsitiktinumą“– sako grupės vokalistė Dominyka.

„Inna Vilnius City“ – grupės gerbėjų jau pamėgtas kūrinys, pernai jau patikrintas soliniuose koncertuose bei vasaros festivaliuose. Visgi studijinis įrašas – ne tik galimybė paskleisti muziką plačiau, bet ir galimybė kokybiškiau išgirsti visus grupės narių sugalvotus niuansus.

Visi albumo „Wanderer“ kūriniai, buvo įrašyti 2015 metų gegužę reziduojant Anglijos pajūrio mieste Ramsgate senoje koplyčioje įrengtoje garso įrašų studijoje „Big Jelly Studios“. Albumą „Wanderer“ prodiusavo ir garso suvedimą atliko kadaise nemažiau populiarios Lietuvos punk-ska pionierių grupės „Dr.Green“ narys Tomas Verbaitis.

Nors stilistiškai visus septynis naujojo albumo kūrinius ir vienija reggae žanras, tačiau visi kūriniai gan skirtingi savo nuotaika. Nuo linksmų ir šokti kviečiančių „Inna Vilnius City“ bei „Dance It Away“ iki gilesnio „How Much Longer“, bemaž orkestrinio „No Fight“ ar ilgesingai albumą užbaigiančio „Away From Home“.

Dainų įvairovė labai džiugina – tekstų yra parašiusios ne tik grupės vokalistės Dominyka Kriščiūnaitė bei Elena Neniškytė, bet ir pučiamųjų sekcijos dirigentas saksofonininkas Martynas Gailius bei boso gitaristas Rokas Jasiūnas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Šios dainos – tai mūsų paprasto žmogiškumo, ir jo nepaprastumo, ieškojimo atspindys. Nelyg laipteliai ant kurių pakeliui užlipta ir nuo kurių atsispirta. Tai taip pat nuoširdi mūsų padėka visiem, kurie padeda mum judėti. Visiem, kurie klajoja kartu“- grupės „Ministry of Echology“ vardu teigia Rokas.

Grupės klajones (angl. Wanderer – klajoklis) albumo viršelyje pavaizdavo grafikos dizaineris Pijus Burakas. „Klausiau savęs kas yra Ministry of Echology, ir kas yra Wanderer? Sudėjus gautus atsakymus išsigrynino vaizdas, kurį ir nupiešiau. Grupę pavaizdavau kaip sklendžiantį oro balioną, o svarbiausias daiktas, be kurio negali pradėti kelionės – kuprinė“– savo albumo viršelio interpretaciją atskleidžia Pijus.

Vienas esminių albumo dalykų, kuriuos įvardija grupės nariai yra kolektyvo bendrystė. Jau keletą metų su pertraukomis kartu kuriantys muzikantai džiaugiasi ir didžiuojasi išlikdami vieningi net ir sudėtingomis aplinkybėmis. Grupėje kuria ir groja net dešimt muzikantų, tad rasti bendrą sprendimą kartais išties sudėtinga. „Visa chebra laikėsi savaitę ir atlaikė. Buvo įtampėlių, bet geras maistas, poilsis po dienos, kamuolio paspardymas, vakaro pramogos paleisdavo raumenį“ – įtemptą albumo įrašų sesiją su šypsena prisimena grupės garso efektų meistras Paulius Burakas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top