Individualūs kosmetologės-visažistės patarimai. Celiulitas

Laikas.lt

Pristatome GATINEAU grožio salono kosmetologę-vizažistę Norą Vanagaitytę, kuri mūsų skaitytojams patars, kaip prižiūrėti veido odą, kokia kosmetika geriausiai tinka etc.

Sveiki, labai kankinuosi su „savo" celiulitu, dar venos nori lįsti į paviršių, ką tokiu atveju daryti?Ačiū už atsakymą.

Daiva

Pirmiausia turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju dėl venų būklės, jei neturite venų varikozės, tai celiulitui gydyti rekomenduoju vakuuminio-limfodrenažinio masažo procedūras.

Masažuojant odą vakuumu keičiasi jungiamųjų audinių struktūra, pagerėja kraujotaka, limfos cirkuliacija, iš organizmo lengviau pasišalina žalingos medžiagos - toksinai. Po masažo kurso suglebusi ir nelygi oda sustangrėja, kūno linijos tampa dailesnės. Ši procedūra efektyviai veikia gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, taip pat stiprina venų sieneles ir neleidžia joms išsiplėsti.

Rekomenduojamas masažų kursas 10-14 procedūrų (1-2 per savaitę).  Teigami pokyčiai pastebimi jau po kelių procedūrų tose vietose, kur jų labiausiai tikimasi - ant sėdmenų, šlaunų, klubų.


Klausimus siųskite [email protected]. Jei klausimas susijęs su Jūsų išvaizda, ar norite patarimų dėl makiažo, būtinai atsiųskite spalvotą savo nuotrauką.

GATINEAU, grožio konsultantė, Grožio salonas, kosmetologė, kosmetologės konsultacijos, Nora Vanagaitytė, visažistės konsultacijos

Naujausi komentarai
2012-02-26, 20:59
o jei turim venų varikozę? Ir kaip siūlote ją išgydyti?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai