KP: Liūdesio pienas

KP: La teta asustada

Magiškojo realizmo stilistikos filmas papasakos istoriją apie jauną merginą Faustą, kenčiančią nuo retos ligos, vadinamos „liūdesio pienu“. Ji mano, kad liga buvo perduota motinai ją žindant. Jos motina, kaip ir dauguma moterų jos kaime, buvo išprievartautos per karinį perversmą Peru, 90 – aisiais. Fausta buvo pradėta per prievartą ir iki šiol jaučia žiaurumo pasėkmes.

Po staigios motinos mirties, jai teks pačiai priimti sprendimus ir savarankiškai įveikti daug metų persekiojančias baimes. Mergina randa savotišką būdą, kaip fiziškai ir emociškai apsisaugoti nuo motinos lemties.

Režisierė / Director Claudia Llosa
Scenarijaus autorė / Screenplay Claudia Llosa
Aktoriai / Cast Magaly Solier, Marino Ballon, Susi Sanchez, Efrain Solis, Barbara Lazon
Operatorė / Cinematographer Natasha Braier
Dialogai / Dialogues Ispanų / Spanish, Quechua
Subtitrai / Subtitles Lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Claudia Llosa Gimė 1976 m. Limoje, kur studijavo viešuosius ryšius. Po 1990 m. persikėlė gyventi į Madridą, studijavo kiną ne vienoje mokykloje, dirbo reklamos versle Barselonoje ir rašė pirmąjį scenarijų, pagal kurį buvo pastatyas 2005 m. Sandanso kino festivalyje parodytas filmas "Madeinusa". 2009 m. Berlyno kino festivalyje buvo pristatytas pirmą kartą į konkursą patekęs perujietiškas filmas "Liūdesio pienas", apdovanotas "Auksiniu lokiu" ir nominuotas "Oskarui".
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai