Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/12382/astrologai-issiaiskino-kurie-zodiako-zenklai-skirti-vienas-kitam/

Data: 2019-01-30, 10:39

Astrologai išsiaiškino, kurie Zodiako ženklai skirti vienas kitam

Alfa.lt

Astrologai iš Šveicarijos išsiaiškino, kurie Zodiako ženklai yra tarsi sutverti tarpusavyje sukurti šeimą.

Svarstyklės ir Vandenis

Laimingą šeimą gali kurti susijungę tarpusavyje Svarstyklės ir Vandenis. Šie du ženklai gali išvengti konfliktų. Jie sunkiai išgyvena neištikimybę ir pykčius. Šių ženklų sąjunga žada turtingą ir sotų gyvenimą. Tačiau nuo konfliktų gali kentėti vaikai. Vienintelis jų tikslas turėtų būti susitvarkyti su pykčiu. Tada šeimoje vyraus meilė ir pagarba.

Jautis ir Žuvys

Susijungę šie du ženklai gali sukurti idealią porą. Jautis visada sugeba išsaugoti sielos ramybę. Geležinė šio ženklo kantrybė padeda sukurti stiprią sąjungą su po Žuvų ženklu gimusiu žmogumi, nes šio ženklo atstovai moka išklausyti ir užjausti.

Mergelė ir Skorpionas

Visi žinome, kad žmonės, gimę po Mergelės ženklu, yra labai šeimyniški. Stipriausią sąjungą Mergelės gali sukurti su Skorpionu, kuris taip pat mėgsta rūpintis buitimi, dievina pasisėdėjimus ir gerą kompaniją. Skorpionas vyras savo išrinktąją mylės visą gyvenimą.

Vėžys ir Ožiaragis

Šie ženklai vienas kitą apsups ne tik dėmesiu, bet ir rūpestingumu. Jie moka vertinti tai, ką turi, ir brangina šeimą. Vėžys ir Ožiaragis nebijo parodyti vienas kitam jausmų. Palaikymas ir supratingumas šią porą daro stipresnę.

Liūtas ir Avinas

Liūto ir Avino sąjunga bus laiminga ir kupina meilės bei pagarbos. Jie visada pasiruošę padėti vienas kitam ir aukotis. Tokie santykiai bus pavyzdys vaikams. Be to, vaikai tik sustiprins jausmus.

Deja, Dvynių ir Šaulio astrologai nepaminėjo...


© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.