Now Reading
M. Paulės vienetinių marškinėlių fotosesija atlikta unikalia fotografavimo technika (foto)

M. Paulės vienetinių marškinėlių fotosesija atlikta unikalia fotografavimo technika (foto)

M. Paulės vienetinių marškinėlių fotosesija atlikta unikalia fotografavimo technika (foto)

Laikas.lt

„Decolte“ ir fotografų studija „Electromagnetico“ (buvusi „T&V Creep“ – red. pastaba) surengė bendrą projektą – interaktyvią dizainerės Mortos Paulės marškinėlių fotosesiją, kurios vinimi tapo išskirtinės asmenybės, išdrįsę sėstis prieš objektyvą ir atskleidę savo emocijas. Specialiai fotosesijai pasigamintu didelio formato fotoaparatu fotografas Tomas Vyšniauskas įamžino vienetinius ir neatkartojamus kadrus.

„Mane paskatino mintis, kad kiekvienas Mortos kuriamas daiktas yra unikalus. Tam reikalui mūsų komanda nusprendė pagaminti fotoaparatą ir padaryti vienetines 30×40 cm formato nuotraukas, kurios buvo ryškinamos iškart, fotosesijai tebevykstant“, – kalbėjo mados fotografas Tomas Vyšniauskas.

Fotosesijos metu buvo nufotografuota 15 nuotraukų, kurių kiekvienos gaminimas truko apie 20 minučių. Žmonės turėjo kantriai laukti ilgesnį nei įprasta pasiruošimą kadrui, o išėmus nufotografuotą portretą, jis buvo taškomas ryškalais – tai suteikė nuotraukoms vaizdą, artimą Mortos Paulės kūrybai.

„Mano kuriami marškinėliai yra plėšyti, taškyti, dažyti – kiekvienas darbas yra tarsi meno kūrinys, nes antro tokio paties tiesiog neįmanoma atkartoti. Norėjau, kad fotosesijoje atsikleistų kiekvieno modelio emocija, todėl sukviečiau skirtingas asmenybes. Mane įkvepia jų personažai, charizma ir charakteris – tai atkartoti gali tik vienetinė technika“, – džiaugėsi dizanerė Morta Paulė.

Pasinaudoti unikalios fotografijos galimybe sukviesta publika stebėjosi, kad bus pagaminta tik viena portretinė nuotrauka ir nebus antro bandymo, jos nesimatys ekrane. Nemaža minia stoviniavo, laukdami kol dar šlapias nuotraukas išneš iš laboratorijos.

„Šįvakar galėjau koncentruotis į santykį su žmogum, jo emocijomis, dirbau „Less is more“ principu. Kai viskas šiuo metu yra tiražuojama ir padailinama postprodukcijoje, labai malonu sukurti gal ne visiškai tobulą, paglamžytą, bet unikalų kadrą“, – pasakojo fotografas T. Vyšniauskas.

Dizainerė Morta Paulė kuria moteriškus ir vyriškus marškinėlius, kurie yra dekoruojami specialia dažymo ir taškymo technika. Marškinėlius galima įsigyti Lietuvos dizainerių darbais prekiaujančioje „Decolte“ parduotuvėse.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt