Now Reading
Marilyn Mansono koncertas įvyko, piktoji dvasia nepasirodė (Foto)

Marilyn Mansono koncertas įvyko, piktoji dvasia nepasirodė (Foto)

Marilyn Mansono koncertas įvyko

Laikas.lt
Nuotr. – Tomas Adomavičius

Birželio 12 d. „Žalgirio arenoje“ skambėjo ekstravagantiškojo ir skandalingojo JAV muzikanto Marilyn Mansono puikiai pasauliui pažįstami kūriniai ir dainos iš naujausio albumo „Born Villain“.

Turas „Hey, Cruel World… Tour“ – tryliktasis pasaulinis dainininko turas, mūsų šalyje šiemet susilaukęs ypatingo dėmesio iš pasišventusiųjų krikščionybei.

Deja, koncertas praėjo be didesnių staigmenų, žinoma, neskaitant puikių naujojo albumo kūrinių, Marilyn Mansono energijos. Ieškančiuosius pikantiškų smulkmenų labiausiai galėjo nustebinti pakitęs atlikėjo svoris.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Po devynių metų vėl Lietuvą aplankiusį atlikėją prieš koncertą buvo galima išvysti vaikščiojantį Vilniaus gatvėmis be jam įprastos aprangos ir makiažo. Tačiau scenoje Marilyn Mansonas, kaip jam pridera, pasirodė išlaikydamas įprastą įvaizdį. O koncerto pabaigoje kreipėsi į publiką iš scenografiškos sakyklos, imituodamas pamokslą. Su mūsų šalies scena atsisveikino, peržegnodamas susirinkusiuosius. Visa tai nebuvo praleista pro pirštus, spaudoje jau šmėkščioja straipsniai apie tai, jog Marilyn Mansonas tikrai gali būti antikristas… 

Daugiau koncerto akimirkų – galerijoje.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt