Now Reading
Meilė iš pirmo žvilgsnio

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Per kiek laiko mes įvertiname, ar partneris mums tinkamas? Kavinėje ar parke Jus užšnekina žavus priešingos lyties atstovas. Kiek laiko užtruks, kad Jūs įvertintumėte jo galimybes tapti antrąja puse?

Kelių minučių ar valandų? O gal dviejų pasimatymų? Iš tikrųjų Jūs sugeneruojate atsakymą sekundžių bėgyje, o paskiau tik dėliojate pliusus bei minusus ir ginčijatės su savimi.

Mes esame sutverti taip, kad instinktyviai įvertintume potencialų partnerį per labai trumpą laiką. Tai panašu į primatų priešų ir nepavojingų diferencijavimą.

Fizinis patrauklumas pasąmonėje nustatomas per vieną sekundę. Mūsų smegenyse yra potencialaus partnerio šablonas, su kuriuo mes lyginame sutiktuose. Atmetame pagal įvairius filtrus – per senas arba per jaunas, per aukštas arba per žemas, per liesas arba per daug apkūnus ir pan.

Moterys atkreipia dėmesį į stipresnius vyrų balsus. Tiek vyrai tiek moterys simpatija pajaučia tiems, kurie vartoja jų pačių žodžius. Taip pat labiau traukia vienas kitą vienodų pažiūrų, religinių įsitikinimų ir socialinių sluoksnių žmonės. Simpatija pajuntama akimirksniu.

Atkreipiame dėmesį ir į neverbalinius akcentus – šukuoseną, rūbų detales bei tatuiruotes.

Jei asmuo dvejoja, ar tinkamas šis žmogus, atsakymą dažniausiai sužino pakalbėjęs apie politiką arba apie vaikus. Tai vienos opiausių temų, kuriose į nesutarimus reaguojama labai jautriai.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Toliau bendraujant kuo labiau sutampa požiūriai į esminius dalykus, tuo tampame artimesni. Kartais po metų ar kelių gali iškilti esminiai nesusitarimai. Bet jei per lemiamas tris minutes neįsižiebė aistra, romantikos kibirkštėlė ir simpatija, tai pažintis pasmerkta vienareikšmiškai baigčiai.

Meilės nesupaisysi, yra tik tam tikri dėsniai, kurie dažniausiai pasitvirtina. Bet visada galima pasiguosti tuo, kad yra bent dešimt procentų žmonių, kurie nepatenka į jokius statistinius rėmus.

Linkiu gražių pažinčių ir aistringų pirmųjų sekundžių! Ir laukiu įspūdžių – ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio? Kaip įsimylėdavote anksčiau? Ir kiek laiko Jums reikia, kad nustatytumėte, kad tai Jūsų žmogus?

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt