Now Reading
M.Jankavičius dėl naujausio hobio dėkingas filmui „Tadas Blinda. Pradžia“

M.Jankavičius dėl naujausio hobio dėkingas filmui „Tadas Blinda. Pradžia“

M.Jankavičius dėl naujausio hobio dėkingas filmui „Tadas Blinda. Pradžia“

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Ši patarlė puikiai tinka dainininkui Mantui Jankavičiui, kuomet kalba eina apie rugsėjo 23 dieną dienos šviesą išvysiantį istorinį nuotykių filmą „Tadas Blinda. Pradžia“ ir naują jo hobį – jodinėjimą.

Prieš tai niekada prie žirgo neprisilietęs, likus pusmečiui iki juostos filmavimų pradėjęs mokytis drauge su arkliu kaskadinius triukus atlikinėti Mantas sako, kad žirgynas „Peteša“ šiuo metu yra tapęs ta vieta, kur jis praleidžia kone visą laisvalaikį.

„Šiaip mane kažkuo užkabinti yra be galo sunku: nežaidžiu krepšinio, nežvejoju. Tačiau scenoje – išties nemažai streso, todėl po darbų kažkaip reikia jį visą „išbarstyti“. Kai perskaičiau „Tadas Blinda. Pradžia“ scenarijų, paprašiau kūrėjų, kad suteiktų man galimybę pačiam atlikti visus kaskadinius triukus, neieškotų dublerių. Tuomet sužinojau, kad tokiu atveju teks geram pusmečiui beveik apsigyventi žirgyne. Galima sakyti, kad iki šiol ten ir gyvename, nes jodinėjimas tapo didžiausiu hobiu“, – pasakoja Tadą Blindą juostoje vaidinsiantis Mantas.

Aktoriaus duonos paragavęs dainininkas sako, jog prisijaukinti žirgus jam sekėsi puikiai, nors prieš tai šių gyvūnų prisibijojo. Kaskadinius triukus vyras išmoko atlikti jau po poros mėnesių intensyvių treniruočių, o vėliau šiuo hobiu užkrėtė ir visą savo šeimą: „Sunkiausia pradėti jausti žirgą, susidraugauti. Labai svarbu su juo bendrauti ir tapti draugu. Nesu radęs kito tokio stebuklingo būdo pravalyti kūną ir sielą, atsipalaiduoti. Jodinėjimą galima prilyginti važiavimui dviračiu, kartą išmokus, nepamirši to visą gyvenimą. Deja, po filmavimų truputį buvau apleidęs šį laisvalaikio praleidimo būdą, laukėme geresnių orų, buvo darbų, tačiau dabar vėl kai tik turime laisvą minutę, su šeima bei filmo prodiuseriu Žilvinu Naujoku lekiame į „Petešą“. Ten mus galima rasti bent porą kartų per savaitę“.

Tiesa, traumų, patirtų ne tik treniruočių, bet ir filmavimų metu, M. Jankavičius jau nebeskaičiuoja ir juokauja, kad dabar galėtų dirbti net ir dresuotoju cirke. „Nežinau, kaip reikėtų atsidėkoti filmo kūrėjams už tai, ką gavau viso proceso metu. Už sutiktus žmones, pojūčius, galimybę pamatuoti savo galimybių ribas, už tai, kad jie manimi tikėjo ir leido pačiam atlikti visus kaskadinius triukus. Tai neįkainojama dovana. Visos mėlynės išnyko, įbrėžimai užgijo, liko tik tai, kas svarbiausia – puikūs prisiminimai iš filmavimo aikštelės ir draugystė su žirgais“.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Beveik 2 valandų trukmės nuotykinės juostos premjera Lietuvos kino teatruose įvyks jau rugsėjo 23 dieną, o kol kas kaip Mantui sekėsi susidraugauti su žirgu galite pamatyti filmo anonse:

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt