Now Reading
Muzikiniuose pusryčiuose – Beissoul & Einiaus lietuviška Ukrainos hito versiją

Muzikiniuose pusryčiuose – Beissoul & Einiaus lietuviška Ukrainos hito versiją

Muzikiniuose pusryčiuose – Beissoul & Einiaus lietuviška Ukrainos hito versiją

Laikas.lt

Ukrainos radijo ir televizijos eteriuose jau keletą savaičių besisukanti daina „Як ти й сказав“ saulukė didžiulio populiarumo, todėl electro soul duetas pristato lietuvišką dainos versiją „Kaip tu ir sakei“. „Tai nėra visiškai nauja mūsų daina – tai naujam gyvenimui prikeltas kūrinys, kuris buvo išverstas specialiai Ukrainai, ir nufilmuotas vaizdo klipas“, – sako dueto narys Artūras Žabas – Beissoul.

Rugsėjo viduryje pristatę kūrinį ukrainiečių kalba, „Beissoul & Einius“ sakosi atidavę duoklę A. Žabo – Beissoul ukrainietiškoms šaknims. Panašu, kad duoklė buvo sėkminga – kūrinys ypač šiltai sutiktas ir grojamas populiariausiose radijo ir televizijos stotyse. „Net nežinau – ir tikėta, ir netikėta sėkmė, kuri tikrai maloniai nuteikia. Labai gera žinoti, kad mus suprato, įvertino ir mūsų kaimynai, todėl tai tikrai ne pabaiga“, – žada A. Žabas – Beissoul.

Šių pažadų įrodymas – koncertų ir interviu maratonas Ukrainoje, kuris laukia jau šią savaitę. Trečiadienį į Ukrainą išvykstantys muzikantai planuose turi tris koncertus ir apie 10 interviu įvairioms radijo ir televizijos laidoms. „Ypač džiugu dėl pasirodymų. Organizatoriai pranešė, kad parduoti visi bilietai į koncertus, kuriuose pasirodysime ir mes. Mastelis – ne šimtai ir ne keli tūkstančiai. Kiek žinome, pasirodysime prieš beveik 10 tūkstančių klausytojų publiką. Jau dabar apima jaudulys pagalvojus“, – sako dueto nariai.

Grupei „Beissoul & Einius“ tai ne pirmieji koncertai užsienyje. Praėjusią savaitę ypač didelio pasisekimo lietuviai sulaukė Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame Baltijos pramogų portalo „bobe.me“ organizuotame portalo gimtadienyje. „Renginyje dalyvavo ir daug Baltijos šalių pramogų industrijos atstovų, todėl kvietimą būti pagrindiniais vakaro atlikėjais laikome rimtu įvertinimu“, – džiaugiasi grupės nariai.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Paklausti, kada grupės gerbėjai pasirodymų sulauks Lietuvoje, „Beissoul & Einius“ pažadėjo, kad po mini koncertinio turo Ukrainoje jau suplanuoti koncertai ir Lietuvos klausytojams. „Turėsime keletą pasirodymų skirtinguose Lietuvos miestuose ir tuomet planuose koncertai Vokietijoje“, – plačią koncertų geografiją brėžia „Beissoul & Einius“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt