Now Reading
Muzikiniuose pusryčiuose – kompaktinė plokštelė „Linkėjimai metų laikams“ (konkursas)

Muzikiniuose pusryčiuose – kompaktinė plokštelė „Linkėjimai metų laikams“ (konkursas)

Muzikiniuose pusryčiuose - kompaktinė plokštelė „Linkėjimai metų laikams“ (konkursas)

Laikas.lt

Originalių ir gerų lietuviškų dainelių vaikams iš tiesų trūksta. Perklausius turimas kompaktines plokšteles mažieji ima reikalauti naujų dainelių. O ką daryti, jeigu nėra yra iš ko rinktis? Ypač sudėtinga, jeigu norite, kad tiek tekstai, tiek melodijos būtų lygiaverčiai ir kokybiški. Leidykla „Nieko rimto“, pristatanti kompaktinę plokštelę „Linkėjimai metų laikams“, bando atsiliepti į tėvų pageidavimus ir siūlo dar negirdėtas daineles vaikams.

Rinkinyje esančios dainos, kurių iš viso yra septyniolika, buvo sukurtos pagal poetės Almos Karosaitės eilėraščius. Per savo kūrybos metus autorė yra išleidusi daugiau negu 20 eilėraščių rinkinių, o didelė dalis kūrinių virto vaikiškomis dainomis. „Linkėjimuose metų laikams“ galite tikėtis poetei būdingų melodingų ritmų, vaikams suprantamos, tačiau kartu turtingos kalbos. Dainelių siužetai taip pat artimi vaikams – juose pasakojama apie rudeninio daržo gėrybes, apie lapkritį mieste, apie snaiges, sniegą, vasaros lietutį ir pan. Dalis eilėraščių buvo kurti specialiai šiai kompaktinei plokštelei, o kiti – paimti iš poetės rinkinio „Asilėlis“.

Spalvingas dainelių melodijas ir jų aranžuotes kūrė kompozitorius Sigitas Mickis, atliko – grupės „Liūdni slibinai“ dainininkė ir muzikantė Aistė Lasytė. Keliose dainelėse jai pritarė ir pats kompozitorius. Kompaktinės plokštelės „Linkėjimai metų laikams“ kūriniai – trumpi ir nuotaikingi, pritaikyti vaikams. Mažieji klausytojai, kuriems kiek sunkiau sekasi susikaupti ir iki galo išklausyti ilgas dainas, tikrai nenuobodžiaus klausydami šio rinkinio ir greitai išmoks visų dainelių tekstus. O tuomet bus galima rengti pasirodymus tėvams, seneliams ar draugams mokykloje, nes kartu su dainomis kompaktinėje plokštelėje rasite ir jų fonogramas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

„Linkėjimai metų laikams“ yra antrasis bendras kompozitoriaus S. Mickio ir poetės A. Karosaitės projektas. 2010 m. leidykla „Nieko rimto“ išleido kompaktinę plokštelę „Kitokios dainelės vaikams“, kurioje poetės eilėraščiai virto regio, tango, kantri ir kitokiais muzikos stiliais sugrotomis dainelėmis. 

Ši kompaktinė plokštelė nudžiugins mažuosius ir leis lengviau atsipūsti suaugusiems, todėl jei Kalėdoms ieškote geros dovanos, dalyvaukite konkurse ir laimėkite šį CD!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt