Now Reading
Muzikiniuose pusryčiuose – naujas Leono Somovo ir Jazzu singlas „Tik Tok“

Muzikiniuose pusryčiuose – naujas Leono Somovo ir Jazzu singlas „Tik Tok“

Muzikiniuose pusryčiuose – naujas Leono Somovo ir Jazzu singlas „Tik Tok“

Laikas.lt

Gražiausias meilės dainas atliksiantys Leonas Somovas ir Jazzu artėjančių koncertų proga pristato dar vieną albumo „Lees And Seas“ singlą – dainą „Tik Tok”, kurį galima atsisiųsti iš ITALIANA Facebook puslapio: https://www.facebook.com/italianaburbulai

„Tai daina apie vasaros romaną, kai myli taip stipriai, kad atrodo, jog niekas negalėtų stipriau. Apie norą sutikti kažką, kas tave suprastų be žodžių. Apie tai, kaip sunku atsisveikinti, kaip norisi tikro jausmo. Apie tą būseną, kai, regis, jauti jausmus kažkam, ko dar nesutikai, o gal tas žmogus nė neegzistuoja“, – jausmingai kūrinį „Tik Tok“ pristato Jazzu.

„Dainą sukūriau baigiantis vasarai – prie ežero Stokholme žiūrėjau į vakarėjantį dangų, buvo taip gera ir lengva, rašinėjau šį bei tą, svajojau, niūniavau. Staiga kilo idėja priedainiui – parbėgau namo, sėdau prie pianino ir parašiau“.

Koncertams ruošiamoje programoje Leonas ir Justė pasirodys su gyvai grojančių muzikantų grupe ir atliks dainas apie meilę – tarp jų ir tas, kurios retokai skamba koncertuose. „Bus „Lower Than The Ground“, bus „You And Me“ – be šių dainų dabar jau sunku įsivaizduoti savo koncertą. Bet bus ir „Tik pasilik“, ir „Muzika tu“, kurias pastaruoju metu retai grojame“, – žada Leonas Somovas.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Publikos meile besidžiaugiantis duetas šiandien pristato dar vieną singlą iš geriausiu praėjusių metų albumu paskelbto „Lees And Seas“ – dainą „Tik Tok“. Mažytė paslaptis, kurios ji iki šiol niekam nebuvo atskleidusi – kūrinys yra skirtas vieno populiaraus serialo veikėjui. „Taip, tai tiesa, kad ir kaip juokingai skambėtų. Dainą skyriau Deimonui – personažui iš „Vampyro dienoraščių“, tai vienas mano mėgstamų serialų. Esu sukūrusi dainą ir agentui Kuperiui iš „Tvin Pykso“. Žinau, tai skamba paaugliškai. Bet iš tiesų personažai, prasimanymai, sapnai apie neįmanomus dalykus mane labai įkvepia“, – juokiasi Jazzu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt