Now Reading
Muzikiniuose pusryčiuose – paskutinė „The Ball And Chain“ vaizdo klipų trilogijos dalis

Muzikiniuose pusryčiuose – paskutinė „The Ball And Chain“ vaizdo klipų trilogijos dalis

Muzikiniuose pusryčiuose – paskutinė „The Ball And Chain“ vaizdo klipų trilogijos dalis

Laikas.lt

Šiandien vienas žymiausių muzikinių duetų Lietuvoje – „The Ball And Chain“ – prieš pat didžiausias metų šventes pristato savo trečiąjį klipą „It’s Too Late“, kuris vainikuoja jų naujų vaizdo klipų trilogiją.

„Ši daina man yra labai jautri ir jauki. Ji yra apie akimirką, kai supranti… kad nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo be žmogaus, su kuriuo esi… skurde ar džiaugsme… tada būna tiesiog per vėlu…“, – paslaptingai lyriškos dainos idėją pristato dainininkė E. Jennings.

Taip pat turbūt neatsitiktinai šio klipo filmavimui Erica pasirinko savo mamos jaunystės suknelę, kuri jai labai daug reiškia.

„Šią suknelę mano mama įsigijo 1966 m., 2 metai iki to, kai ištekėjo už mano tėčio. Labai šį drabužį saugau“, – pasakoja E. Jennings.

Dainos klipas, kaip ir kitos trilogijos dalys, buvo filmuojamas LRT studijoje ankstyvą rudenį. Prie rezultato prisidėjo didžiulė komanda, tačiau būtent šiame klipe didžiausius komplimentus duetas siunčia styginių instrumentų kvartetui.

„It’s Too Late“ filmavimas vyko kone paryčiais. Pamenu, kad viskas skambėjo magiškai, o nufilmavus paskutinį dublį visi likome tarsi užhipnotizuoti dainos ramybės“, – toliau pasakoja E. Jennings.

Duetas laukė ypatingos progos pristatyti šią dainą, tad didžiausios metų šventės bene tinkamiausias laikas tai padaryti.

„Tai metas, kai norisi daugiau dėmesio skirti savo šeimai. Ši daina irgi skiriama visom gražiom ir darniom šeimom“, – Ericai antrina Jurgis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Po švenčių Jurgis su Erica toliau ners į studijos darbus, nes iki pavasario jiedu yra pasiryžę išleisti antrąjį dueto albumą. Taip pat išsidavė, kad ir vėl žiemą kels sparnus į šiltus kraštus, kur galbūt gims naujos „The Ball And Chain“ kūrybos ir jos posūkių.

Pirmąsias trilogijos dalis galite pamatyti čia: Muzikiniuose pusryčiuose – antroji „The Ball & Chain“ vaizdo klipų trilogijos dalis

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt