Now Reading
Naminės plaukų kaukės su želatina

Naminės plaukų kaukės su želatina

Naminės plaukų kaukės su želatina

Sveikata.lt

Yra daug būdų ir receptų, padedančių atkurti pažeistų plaukų struktūrą, suteikti papildomos apimties ir padaryti plaukus vizualiai storesnius. Naminės priežiūros priemonės paprastai būna nesudėtingos, komponentai – pigūs, tačiau veiksmingi. Viena iš populiariausių sudedamųjų dalių, dėl kurios plaukai atrodo storesni, stipresni ir stangresni – paprasčiausia želatina.

Plaukų kaukė su želatina, chna, garstyčiomis ir kiaušiniu. Išbrinkinkite arbatinį šaukštelį želatinos dviejuose šaukštuose vandens, tada įmaišykite kiaušinio trynį ir po arbatinį šaukštelį garstyčių bei bespalvės chna. Gerai išmaišykite, ištepkite plaukus, o po 20 minučių išplaukite su šiltu vandeniu. Ši kaukė padeda padidinti plaukų apimtį ir skatina jų augimą, stiprina ir suteikia žvilgesio. Nepamirškite po to naudoti balzamo.

Želatinos ir plaukų balzamo mišinys. Ištirpinkite valgomąjį šaukštą želatinos pusėje stiklinės vandens, pašildykite, kol želatina visiškai ištirps, ir palikite 20 minučių, kad sutirštėtų. Supilkite į savo mėgstamą balzamą-kondicionierių, kruopščiai išmaišykite ir ištepkite plaukus. Po 30–60 minučių išplaukite su šiltu vandeniu, o nuskalaukite su šaltu. Ši kaukė suteikia apimties ir žvilgesio.

Kaukė su želatina riebiems plaukams. Sumaišykite želatinos tirpalą su kiaušinio tryniu ir 4 valgomaisiais šaukštais citrinos sulčių. Ištepkite šia mase drėgnus plaukus, palaukite 1 valandą ir išplaukite.

Pastaba: kad ir kurią kaukę iš šių pasirinktumėte – labai rekomenduotina apsukti galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu, kad būtų šilta. Taip priemonės poveikis bus geresnis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt