Now Reading
Naujas „Leon Somov & Jazzu“ singlas apie apie žmogų, kuris daugiau atima, nei duoda

Naujas „Leon Somov & Jazzu“ singlas apie apie žmogų, kuris daugiau atima, nei duoda

Naujas „Leon Somov & Jazzu“ singlas apie apie žmogų

Laikas.lt

„Leon Somov & Jazzu“ pristato visiškai šviežią kūrinį „You give nothing“, iš lapkričio 8-ąją pasirodysiančio albumo „Lees and seas“. Pasak Justės Arlauskaitės-Jazzu šį singlą galima pavadinti „daina-emocija“. Tai labai atmosferinė ir daugiau elektroninio skambesio turinti daina, kurios stilistika turėtų būti atpažįstama ištikimiausiems Leono Somovo ir Jazzu gerbėjams.

Vos prieš dvi savaites išleistas pirmasis singlas – dramatiška ir jausminga baladė „Lower than the Ground“ – jau atsidūrė radijo topų viršūnėse. Antrasis naujo grupės albumo „Lees and seas“ singlas – jau kitokio charakterio. „Daina gimė vasarą. Tai vienas iš paskutinių mūsų kūrinių, sukurtų naujam albumui. Jis gerokai skiriasi nuo „Lower than the Ground“, nes jame daugiau elektronikos. Mes ir toliau išliekame elektronikos grupe. O šie du kūriniai parodo, kokie skirtingi galime būti ir, kad nesistengiame apsiriboti vienu žanru ar stilistika“ – pristatydamas premjerą, mintimis dalinasi Leonas Somovas.

Justė Arlauskaitė-Jazzu pripažįsta nejautusi kūrybinių kančių, kadangi „You give nothing“ gimė tarsi savaime: „šią dainą mes sukūrėme bene greičiausiai – rodos, vienas du ir padarėme, gal todėl, kad ji buvo tikrai labai nesenai išgyventa. Tai daina apie davimą ir gavimą atgal. Žmogų, kuris tavo gyvenime tai dingsta, tai atsiranda, akimirkai suteikdamas laimės blyksnį, bet iš tiesų atnešdamas tik kasdienį skausmą. Ši daina apie tai, kai buvimas šalia daugiau atima nei duoda… “

Gyvai dainą „You give nothing“ bus galima išgirsti netrukus vyksiančiuose naujo albumo pristatymo koncertuose: lapkričio 8-ąją Vilniaus Teatro arenoje, lapkričio 13-ąją Kauno kultūros centre „Girstutis“ ir lapkričio 15-ąją Klaipėdos koncertų salėje.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pasak dueto, šis albumas – geriausia, ką jie yra sukūrę. Trims išskirtiniams pasirodymams Lietuvos didžiuosiuose miestuose suburta profesionali kūrybinė komanda. Specialią scenografiją koncertams kuria Edita Valaitė, kostiumus – Daiva Urbonavičiūtė, renginio režisierius – Gytis Ivanauskas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt