Now Reading
Norite daugiau mylėtis? Nesikvieskite per Kalėdas svečių!

Norite daugiau mylėtis? Nesikvieskite per Kalėdas svečių!

Norite daugiau mylėtis? Nesikvieskite per Kalėdas svečių!

Atlikta apklausa parodė, kad per didžiąsias metų šventes daugumai lietuvių mylėtis trukdo per didelis užimtumas ir namuose zujantys svečiai, o labiausiai geismą žadina šventinė nuotaika ir intymios dovanos.

Fantazijos.lt surengtoje apklausoje dalyvavo per 2500 respondentų, vyrų ir moterų nuo 18 metų. 64 procentai moterų ir 60 procentų vyrų teigia, kad šventiniu laikotarpiu – pradedant prieškalėdinėmis dienomis ir baigiant Naujaisiais metais – jie mylisi taip pat dažnai, kaip ir įprastomis dienomis. Dažniau nei įprastai miegamojo džiaugsmams per šventes atsiduoda 21 procentas moterų ir 25 procentai vyrų, rečiau – atitinkamai 10 ir 11 procentų respondentų.

Ieškodami priežasčių, kas labiausiai trukdo per šventes mėgautis seksu, 53 procentai moterų ir 49 procentai vyrų įvardija per didelį užimtumą, 27 ir 27,7 procentų – namuose zujančius svečius, po 10 procentų vyrų ir moterų – persivalgymą.

Ir vyrams, ir moterims geismą labiausiai sustiprina šventinė nuotaika: ji kilsteli libido 65 procentams moterų ir 64 procentams vyrų, antruoju geismo katalizatoriumi įvardijamos intymios dovanos, kurios pakurstytų aistrą ketvirtadaliui respondentų. Dauguma respondentų netgi nesivaržytų paprašyti partnerio būtent tokios dovanos.

Paprašytos pasidalinti kalėdinėmis erotinėmis fantazijomis, dauguma moterų atskleidė labiausiai trokštančios sekso klasikinėje kalėdinėje idilėje: apsnigta trobelė kalnuose, girliandomis papuošta eglutė, rusenantis židinys ir minkštutėlis kilimas. Iš atsakymų akivaizdu, kad per šventes labiau nei kitomis dienomis svajojama atitrūkti nuo įprastos aplinkos, su partneriu atsidurti tokioje erdvėje, kur būtų tik dviese – pavyzdžiui, viešbučio kambaryje arba negyvenamoje saloje. Viena iš dažniausiai pasitaikančių moterų fantazijų – Kalėdų proga gauti erotinių dovanų ir jas išbandyti. Tarp populiariausių svajonių meilužių dailiosios lyties fantazijose – Betmenas, bosas, Heraklis, gydytojas, nykštukas, policininkas, Šrekas, Supermenas, Tarzanas, Kalėdų Senelis.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Vyrai su šventėmis siejamose erotinėse fantazijose paprastai regi tiesiog daugiau sekso, trokšta būti palepinti erotiniu masažu, mylėtis persirengus Kalėdų Seneliu, o partnerei pasipuošus Snieguole. Kitos geidžiamiausios meilužės – seksuali seselė, mokytoja, kambarinė, stiuardesė. Iš egzotiškesnių variantų, apie kokius erotinius partnerius švenčių dienomis svajoja dailiosios lyties atstovės, verta paminėti Batuotą Katiną, Elnią, Grinčą, trolį ir netgi patį velnią. Kai kurių vyrų aistras, pasirodo, geriausiai įkaitintų Barbė, Kleopatra, Lara Kroft ar Undinė. Tiesa, kaip mylėtis su pastarąja respondentai variantų nepateikė.

Parduotuvės Fantazijos.lt apklausa parodė, kad ir vyrai, ir moterys švenčių proga svajoja patirti naujų erotinių nuotykių, išbandyti tai, ko dar nėra mėginę – pavyzdžiui meilės žaidimus trims, vaidmenų žaidimus, seksą viešoje vietoje. Viena geidžiamiausių vietų meilės veiksmams – po kalėdine eglute, ne tik namuose, bet ir miesto centre, aistras kaitinant baimei būti užkluptiems. Antra pagal populiarumą pageidaujama vieta suaugusiųjų žaidimams – šventinis vaišių stalas.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt