Now Reading
Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Mamontovas

Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Mamontovas

Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Mamontovas

Laikas.lt

Kaip jau girdėjote, „Laikas.lt“ skelbia nuotraukų konkursą „Tik niekam nerodyk!“ ir ragina siųsti nuotraukas, kurias iki šiol slėpėte kartu su savo dienoraščiu. Atsikratykite fobijos nuotraukose atrodyti kvailai, siųskite tokias fotografijas mums, o mes jų niekam nerodysime, tik publikuosime portale „Laikas.lt“, o verčiausias gėdos jausmo – ir mūsų žurnale.

Tarp pirmųjų, sutikusių paviešinti savo anksčiau niekam nerodytą fotografiją – dainininkas ir aktorius Andrius Mamontovas. Su „Laikas.lt“ skaitytojais jis dalijasi savo paauglystės nuotrauka, kurioje – tvarkingai apsirengęs ir susišukavęs vaikinas, iš pirmo žvilgsnio nieko bendra neturintis su šiandieniniu Andriumi:

 
Konkurse sutiko dalyvauti ir daugiau žinomų Lietuvos visuomenės veikėjų, tokių kaip dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, publicistas ir TV laidos vedėjas Andrius Užkalnis ir kiti. Jų fotografijomis pasidalinsime artimiausiu metu.
 
Žinoma, labiausiai laukiame Jūsų slaptų fotografijų. Pasišaipyti iš savęs dar niekam nepakenkė!
 
Nuotraukas su komentarais, kodėl šios nuotraukos niekam nenorite rodyti, siųskite adresu [email protected] iki rugsėjo 21 dienos.
 
Nugalėtojų, kuriuos rinksime kartu su žurnalo / portalo „Laikas.lt“ skaitytojais, laukia malonios staigmenos bei fotografijos paslaugų firmos PROCENTRAS dovanų čekis, kurį galėsite panaudoti savo senoms nuotraukoms skenuoti, restauruoti bei spausdinti.
 
Visas konkurso „Tik niekam nerodyk!“ dalyvių nuotraukas rasite paspaudę šią nuorodą.

Didelių formatų nuotraukų spausdinimas ant įvairių paviršių: tradicinio fotografijos popieriaus, fotokokybės popieriaus, plakatinio popieriaus, drobės, vinilo, tento, tapeto ir kitų medžiagų. Fotografijos dizaino darbai, senovinių fotografijų skaitmeninis retušavimas, nuotraukų klijavimas ant kieto pagrindo (aliuminio kompozito, putų kartono, kartono), nuotraukų laminavimas, rėminimas, fotografijos albumų gamyba.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt