Now Reading
Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Užkalnis

Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Užkalnis

Nuotraukų konkursas „Tik niekam nerodyk!“: Andrius Užkalnis

Laikas.lt

Kaip jau girdėjote, „Laikas.lt“ skelbia nuotraukų konkursą „Tik niekam nerodyk!“ ir ragina siųsti nuotraukas, kurias iki šiol slėpėte kartu su savo dienoraščiu. Atsikratykite fobijos nuotraukose atrodyti kvailai, siųskite tokias fotografijas mums, o mes jų niekam nerodysime, tik publikuosime portale „Laikas.lt“, o verčiausias gėdos jausmo – ir mūsų žurnale.

Prieš pora dienų skelbėme dainininko ir aktoriaus Andriaus Mamontovo jaunystės laikų portretą. Šįkart dalinamės kito Andriaus – publicisto, TV vedėjo, socialinių tinklų žvaigždės Andriaus Užkalnio savo noru pasidalintais slaptais kadrais.

A. Užkalnis ir šįkart išliko ištikimas sau – provokuojantis ir neturintis jokių kompleksų:

Gavome ir ne tokių maroziškų nuotraukų. Štai Andrius 1995 m. Londone:

O čia – studijų Kaune, Vytauto Didžiojo universitete laikais (A. Užkalnis – antras iš kairės):

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Konkurse sutiko dalyvauti ir daugiau žinomų Lietuvos visuomenės veikėjų. Jų fotografijomis pasidalinsime artimiausiu metu.

Tačiau mes labiausiai laukiame Jūsų, mieli skaitytojai, slaptų fotografijų. Pasišaipyti iš savęs dar niekam nepakenkė!

 
Nuotraukas su komentarais, kodėl šios nuotraukos niekam nenorite rodyti, siųskite adresu [email protected] iki rugsėjo 21 dienos.
 
Nugalėtojų, kuriuos rinksime kartu su žurnalo / portalo „Laikas.lt“ skaitytojais, laukia malonios staigmenos bei fotografijos paslaugų firmos PROCENTRAS dovanų čekis, kurį galėsite panaudoti savo senoms nuotraukoms skenuoti, restauruoti bei spausdinti.
 
Visas konkurso „Tik niekam nerodyk!“ dalyvių nuotraukas rasite paspaudę šią nuorodą.

Didelių formatų nuotraukų spausdinimas ant įvairių paviršių: tradicinio fotografijos popieriaus, fotokokybės popieriaus, plakatinio popieriaus, drobės, vinilo, tento, tapeto ir kitų medžiagų. Fotografijos dizaino darbai, senovinių fotografijų skaitmeninis retušavimas, nuotraukų klijavimas ant kieto pagrindo (aliuminio kompozito, putų kartono, kartono), nuotraukų laminavimas, rėminimas, fotografijos albumų gamyba.
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt