Now Reading
Padėka už tai, kad atleido iš darbo?

Padėka už tai, kad atleido iš darbo?

Padėka už tai

Eva-Maria Zurhorst, Wolfram Zurhorst. Mylėk save, ir nesvarbu, kad netekai darbo. Iš vokiečių kalbos vertė Jovita Liutkutė.

Eva-Maria Zurhorst (Eva Marija Curhorst; g. 1962 m.) – vokiečių televizijos ir radijo žurnalistė, psichoterapeutė. Devintajame dešimtmetyje ji dirbo Pietų Afrikos Respublikoje, susijungus Vokietijai tapo viešųjų ryšių specialiste. Vėliau įgijo psichologinį išsilavinimą, šiuo metu drauge su vyru Wolframu Zurhorstu ji konsultuoja poras tarpusavio santykių klausimais.

Prieš devynerius metus jie patys išgyveno santuokinę krizę. Viskas, ką patyrė ir kaip ją įveikė, aprašyta E.-M. Zurhorst knygoje “Mylėk save, ir nesvarbu, koks tavo sutuoktinis”. Ši knyga sukrėtė Vokietiją ir buvo išversta į 15 kalbų.

Dabar Eva-Maria ir Wolframas Zurhorstai provokuoja toliau. Kai visi dreba, bijodami prarasti savo darbo vietą, kai ekonominės krizės šmėkla vis didesniais žingsniais žengia per pasaulį, ji su savo vyru Wolframu teigia: “Mylėk save, ir nesvarbu, kad netekai darbo”.

Ši knyga – žmonėms, bijantiems netekti savo pragyvenimo šaltinio; žmonėms, svajojantiems ištrūkti iš pilkos kasdienybės; žmonėms, išsekusiems nuo persidirbimo ir karštligiškai besilaikantiems darbo kaip gelbėjimosi šiaudo. Žmonėms, ieškantiems drąsos ir įkvėpimo, kad pakeistų savo gyvenimą.

  • Kaip profesinės krizės virsta vartais į naują sėkmę ir pilnatvę teikiantį asmeninį gyvenimą?
  • Kaip elgtis, jei iš po kojų staiga išslysta saugumą užtikrinęs finansinis pagrindas?
  • Kaip ištikus krizei sustiprinti savo potencialą ir atrasti savyje glūdinčias galias?
  • Ką bendra turi sėkminga karjera, mėgstamas darbas ir džiuginantis santykis su vyru ar žmona?


Eva-Maria Zurhorst ir Wolframas Zurhorstas atsako į šiuos klausimus, remdamiesi savo pačių patirtimi. W. Zurhorstas, sėkmingai dirbantis ir savo profesijai atsidavęs vadybininkas, visiškai netikėtai buvo atleistas iš darbo. Tačiau kaip tik tai tapo didžiausia jo sėkme, naujas patirties raktu ir paskatino abu autorius parašyti šią knygą drauge.

Ar žinojote, kad sėkmė darbe ir pilnatvė šeimoje – neatsiejamai susiję dalykai? Todėl, norėdami pataisyti padėtį šeimoje, privalote pakeisti požiūrį į tai, ką dirbate. Skamba neįtikėtinai? Atrodo, kad darbas ir asmeninis gyvenimas neturi nieko bendra? Ne. Ir ši knyga jums tai įrodys.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Ar žinojote, kad ekonominė krizė – geriausia proga sužinoti, ko iš tiesų trokšta mūsų siela? Kaip pasinaudoti krizės teikiamomis galimybėmis ir išvystyti savo kūrybines galias? Ir ar nereikėtų padėkoti už tai, kad atleido iš darbo?

Jūs galite turėti tokį darbą, apie kokį visada svajojote. Galite žengti per gyvenimą, paklusdami savo intuicijai ir vedami savo pašaukimo. Ar tai įmanoma?

Taip, kaip tai pavyko Evai-Mariai ir Wolframui Zurhorstams bei kitiems žmonėms, kurių istorijas taip pat rasite knygoje “Mylėk save ir nesvarbu, kad netekai darbo” sėkmės paslaptis – suvokimas, kad viskas įmanoma. Ir kad raktas į sėkmę slypti tavo sieloje.

Laikas.lt

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top